James Bishop, mladý idealistický doktor, zjišťuje, že jeho vysněná práce je ve skutečnosti jeho nejhorší noční můrou. Když jeho pacienti začínají umírat za velice podivných okolností, začne podezřívat svého nadřízeného Dr. McCorta. Ale pravda je mnohem děsivější než si vůbec dokáže představit... (oficiálny text distribútora)

Campbell

Ježiš takhle jdu jednou z práce domů a sednu si k pc a koukám po obalech co si tak pustím, no a jelikož jsem si řekl HOROR tak jsem vrazil do pc první na co jsem narazil. Mám rád filmy které jsou z nemocnic, jsou takové správně atmosférické, no a tak to dopadlo že jsem se celkem bavil, sice bych to možná zkrátil ale ani jednou jsem se nenudil a to jsem přišel z práce pozdě v noci. No pěkný film před spaním.(BTW ten film má kolem 82 minut kde vzaly těch 98?) ()

lennyd odpad!

Začínající lékař James Bishop (Matt Stasi) začíná svoji první stáž ve známém zařízení pro duševně nemocné doktora McCorta. Zde jsou umísťováni ti nejhorší zločinci - vrazi a násilníci, kteří unikli elektrickému křeslu jen díky své (skutečné či předstírané) duševní poruše. Bishop ale brzy zjišťuje, že v nemocnici není vše úplně v pořádku, a že některé pacienty zde čeká mnohem horší osud než by si zasloužili ... Na to, že už samotné prostředí blázince poskytuje výbornou atmosféru pro hororové filmy, tak se Philipu J.Jonesovi podařilo film pěkně zpackat. Kromě základních filmařských chyb (monstrum - ne zrovna hezky vizuálně zpracované - je ukázáno už v prvních dvou minutách, dvě důležité postavy změní své preference mezi dobrem a zlem jen na základě potřeb filmařů, apod...) je scénář tak hloupý, že nevím, jestli náhodou scénárista nějaký čas taktéž nepobyl v podobném zařízení. Samotný konec filmu už byl tak otřesný, že jsem se na závěrečné titulky vyloženě těšil... ()

tron

SATANA som v požičovni obchádzal celý rok, no vždy ma odradil odpudivý obal DVD. Nakoniec som neodolal - a výsledok? Pre fanúšika hororu to nebolo najhoršie, škvár vyzerá inak (INTERMEDIO, ALTERED SPECIES). Napriek naturalistickému prológu (amputovaný jazyk, Satan) stavia v prvom rade na tiesnivej atmosfére osvedčeného žánrového prostredia (blázinec), kde sa nevie, či väčšiu pomoc potrebuje pacient, alebo jeho doktor. Takisto herecké výkony neboli z tých najhorších (i keď si nie som istý, čo tam robil slepý ošetrovateľ). ()

kombajn

Tenhle film zachránil od jedné hvězdičky fakt, že jsem ve stejný den viděl daleko srač***ější "Decoys". Myslím, že Bruce Payne dokonale splňuje to, co se od něj očekává, totální Bčko. Přesto ve filmu není všechno tak špatné. Efekty samozřejmě nula nula nic, přesto si myslím že film nějakou podivnou zvrhlou atmosféru má... ()

dwi odpad!

Nepředstavitelně tupý horor, z jehož stupidity vám možná bude běhat mráz po zádech. Jak už to tak poslední dobou v tomto žánru bývá, děj se opět veze na vlně víceméně módních paranoidních spiknutí, tentokrát však natolik hloupě, že se tomu nechce věřit. Špatně je již všechno od začátku. Philip J. Jones si nejspíše neuvědomil, že pokud představí hlavního bubáka (nepředstavitelně amatérsky zpracovaného) s tímto scénářem hned na začátku, ztratí nejenom potenciální zájem ale utne napětí v momentu, kdy se film teprve rozbíhá. Jedna z prvních scén je totiž naprosto „šokující“. Jakési lacině zamaskované monstrum chrlí na pacienta zářivě oranžové plamínky (tento jediný! trik zavání osmdesátými léty). Již zde je vidět, že režisér patrně nedisponoval dostatkem peněz. O to více se měl zaměřit na scénář, jenž je plytký a děravý až k neuvěření. Koho baví pořád poslouchat paranoidně vykonstruované dialogy, při kterých si chtě nechtě občas zívnete. Ani herecké výkony, včetně toho bubáckého, nezaujmou ani zbla. Slátanina jak vyšitá. ()

• Film se natáčel v Norwalku v Kalifornii a v Racine ve Wisconsinu v USA. (rafix)