Druaga no tó

• Japonsko Druaga no Tou (viac)
Japonsko, (2008–2009), 9 h 48 min (Minutáž: 24–25 min)

KENN, Miki Suga, Tomomiči Nišimura, Daisuke Endó, Takahiro Sakurai, Jui Horie, Fumiko Orikasa, Akira Išida, Rjúgo Saitó, Hozumi Góda, Seiró Ogino, Džun'ja Miura (viac)

Recenzie používateľa jenHonza k tomuto seriálu (2)

~the Aegis of URUK~ (2008) (S01)

Anime se mi líbilo, ale nebyl tam žádný moment, který by mě nějak posadil na prdel. To samé platí i o hlavních a vedlejších postavách, bylo jich dost, ale žádnou si za nějaký čas nebudu pamatovat. Tedy ano, jednu si pamatovat budu. S hlavní postavou cestuje malá holčička s černou mašlí na hlavě a to je snad ten nejotravnější charakter, jaký jsem kdy viděl a ten její dabing byl tak otřesný, že jen vzpomínka na něj a rozbolí mě hlava. 3* ()

~the Sword of URUK~ (2009) (S02)

První série nebyla špatná, ale zanechala ve mne takový "nic moc" dojem. Naopak série druhá mě skoro posadila na prdel. Postavy vyzráli a jsou mnohem uvěřitelnější. Příběh je akčnější a pořád se něco děje. Hluché pasáže téměř vymizeli a skoro ani nemohu uvěřit, kolik se toho stalo v pouhých dvanácti epizodách. Původně jsem chtěl dát 4*, ale nakonec jsem se rozhodl pro plný počet, protože popravdě už se dlouho nestalo, aby ve mne zůstal tak silný pocit, po dokoukání nějakého anime a hlavně za postavu Fatiny, která se mi v druhé sérce nehorázně zalíbila a stala mou asi nejoblíbenější postavou. 5* ()