V ovzduší na Harford Road se vznáší chtíč a nabručené, upjaté Sylvii Sticklesové se to vůbec nezamlouvá. Přestože Sylviin pohledný manžel Vaughn by ochotně plnil manželské povinnosti, Sylvia prostě nemá zájem - musí vychovávat svou značně exhibicionistickou dceru Caprice. Go-Go tanečnice Caprice a její nepřirozeně zvětšené poprsí jsou právě teď v domácím vězení, které jí bylo nařízeno po několika nudistických výstupech... (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Skvělý film na vánoční půlnoc. To se fakt povedlo. Nikdy by mě nenapadlo, že o vánoční noci budu koukat na něco takového. Křesťani si šli užít na půlnoční a my nekřesťani jsme si užívali u telky. Muhehe. Není to tak dávno co si jeden můj spolupracovník v práci horlivě ztěžoval, jak ho sere, že se každou chvíli v televizi úplně normálně objevují všichni ti úchylní buzeranti, lesby, úchyláci a přiteplenci a on musí pořád hlídat, aby to náhodou jeho dcery neviděli a že to asi dopadne tak, že už pomalu kvůli tomu nebude moci televizi vůbec zapnout. Tak doufám, že o letošních vánocích nešli s rodinkou na půlnoční a koukli se na tenhle film, pokud ano, pravděpodobně visí oběšenej na půdě. Hodně třeskutě, nadneseně a ironicky podaná komedie o různých sexuálních "úchylkách" navážející se do puritánských moralistů. Zazní tam jedna skvělá myšlenka ve stylu, že všechno je dovoleno, pokud to tebe uspokojí a nikomu neublíží! Knoxvillova úchylka na stromy mě srazila na kolena, u nás kousek od baráku je strom, z kterýho by ho asi trefilo he, he. A kdybych byl sexoholik já, letěl bych na kozačky.... Jen Selmě ty obrovský prsa moc neslušely.... ()

lennyd odpad!

Sylvie Sticklesová (Tracey Ullman) je stárnoucí matka od rodiny, a starost o její blízké ji naplno vyčerpává, takže nemá ani trochu času sama na sebe, natož na sexuální hrátky se svým manželem. Ale to jen do okamžiku, kdy se jí stane nehoda, a zachrání ji tajemný Ray Ray (Johnny Knoxville). Ten jí vysvětlí, že po podobných nehodách se i ze sexuálních abstinentek stávají dračice, a zasvětí ji do organizace za volný sex ... Ač nejsem žádnej puritán, tak tohle bylo i na mně příliš. Po mnoha letech se mi na pozici nejodpornějšího filmu objevil nový kousek - po příšerném Prostě Sexy přebírá pozici Chlípnost nade vše. Jestli to není náhoda že i tady jednu z hlavních rolí hraje Selma Blair - tady odpornou prsatici Caprice (a přitom Selma Blair je normálně docela sympatická a hezká holka). Každopádně jsem jen zíral, jak se každou další minutou tvůrci filmu překonávají v nechutnostech. Myslím ale, že toto jen tak něco nepřekoná.. ()

Radiq

Tolik vaginálně penisově sexuálních a šukacích a úchylkovejch slov a činů v jednom filmu jste snad ještě neslyšeli... a ten děj ještě navíc dává smysl! A ten smysl je nářez a vtipnej a prostě ujetost, jako už je u Johna Waterse zvykem! Hlavní hrdinka Sylvie je sice škaredá frigidka, které nepomůže ani její krásné křestní jméno, ale rána do hlavy už jo! A hlavně jí pomůže Ray Ray v podání Johnnyho Knoxvilla, kterej je tady úchylnější, než kdy jindy... a staví ho to do jeho zatím nejlepší role - sexuální spasitel, sexuální prorok. Taky překvapil zpěváček Chris Isaak nebo Selma Blair, ktery bych do takové ujetosti nikdy netipoval. Ale jsou skvělí - všichni herci ve všech rolích jsou skvělí, i když je jasny, že to schválně všechno přehánijou, ale to je právě to vtipny... Tohle ale nejde brát jako normální klasickou americkou komedii a kdo si to neuvědomí, tomu se to líbit nebude a bude to pro něho trapny - a proto to má tady tak nízké hodnocení, což je škoda, protože to je takhle udělany schválně. Taky vtipné zakomponování písniček dává často jejich slovům uplně jinej význam, chch. Akorát ten David Hasselhoff tam byl v podstatě uplně zbytečně. A ok, čím víc se to blížilo ke konci, tím to začínalo být trochu trapny... Jo a s českym dabingem je to strašny, absolutně nedoporučuju... ()

Tempest

Patrně nejujetější film, který jsem kdy viděl. Úchyláci versus asexuálové, tvrdý boj, při kterém hlavně duněly hlavy. Hlavní hrdinkou je upjatá žena v domácnosti (středního věku), která se po ráně do hlavy stane sexuální dračicí. O sexu se tady hlavně mluví, ale zato pořád a naprosto bez servítků. Ve filmu jsou všechny možné i nemožné sexuální úchylky (zajímavá byla sexuální vzrušivost ze špíny, doma bych někoho takovýho nechtěl, ostatně jako většinu jeho "spoluúchyláků"). Zajímavá byla Selma Blair, málem jsem jí s tím obřím poprsím nepoznal (ale ty prsa byly fakt strašný). Mohla to být dobrá komedie, ale někdy ztrácela dost tempo a nakonec se jakýkoliv smysl úplně ztratil, scénarista (a možná i režisér) už musel být na konci naloženej v lihu. ()

Sabrewulf odpad!

Režisér se narodil 1946, to znamená, že v roce 2004 kdy tohle točil, musel mít 58 let. Nechápu, jak tohle mohl stvořit 58letý člověk, nechápu, jak se mu podařilo přemluvit herce, aby v tom hráli a vůbec všechny techniky a kameramany, aby se na tom podíleli a už vůbec nechápu, co vedlo české herce k tomu, aby to předabovali. ()

• Kniha "Suicide In The Entertainment Industry", kterou čte David Hasselhoff téměř na konci filmu, je skutečná kniha věnovaná režisérovi Johnu Watersovi jako dárek. (glitter)