Ruby (Jean Reno), je ostrieľaný zločinec, jedna akcia mu však nevyjde podľa jeho predstáv a tak sa dostane do väzenia.  Tam sa zoznámi s Quentinom (Gérard Depardieu), urozprávaným dobrákom, ktorému to však trošku pomalšie myslí. Quentin k novému priateľovi hneď priľne tak, že ten sa ho ani po úteku z väzenia nedokáže zbaviť... začína sa naháňačka plná komických situácií... (STV)

TR4XY_CZ

Drž hubu bude vždycky moje srdcovka. Film jsem viděl už tolikrát, že už to nespočítám na prstech jedné ruky. Kentán je jedna z nejvtipnějších postav, kterou jsem kdy ve filmech viděl. Duo Rubyho a Kentána je prostě dokonalá věc. Komedie v celém filmu je zlatá a pozdvihnutá hravými nápady až do nebes. Jednoduchá zápletka se skvělým scénářem je pouze třešničkou na tomhle chutném dortu. Nejzábavnější film 8,5/10 ()

Scanerior

Naprosto fenomenální komedie, která jede od začátku až do konce na vlně povedeného humoru, ačkoliv na konci přeci jen trochu zvolní, aby byl dokončen příběh. Některé francouzské komedie jsou hold legendární a tato rozhodně patří mezi ně! Abych se tu moc nerozepsal, tak raději už budu držet hubu, ale tento film rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

HellFireFery

Báječná komedie plná nezapomenutelných hlášek. Výběr ústřední dvojice v podání herců Rena a Depardieua byl trefou do černého. Český dabing tomu navíc dává potřebné grády, díky kterému se k tomuto filmu vždy velmi rád vracím. ()

walkingdead

Nevím, jestli někdy nějaká policejní pátračka začínala slovy "je třeba najít ošetřovatele, jeřábníka, debila a zabijáka." A nevím, jestli někdy hrál Depardieu většího pitomce, než je Quentin z Montargis. Ale jednu věc vím, je to jedna z nejlepších francouzských komedií natočených po roce 2000. ()

Fin_429

Ahhh já umíral. Smíchy samozřejmě. To bylo tak super, ty dialogy, Kentán, kradení aut. Ahhhh. Orgasmus. Co mi zde bohužel nesedlo je useknutý konec. Chtělo by to ale URČITĚ dvojku. NUTNĚ 8,5/10 ()

cimrman2.

Challenge kousek 5 DODĚLÁNO Film a hlavně Derpadieu mě svou stupiditou více neobejmul! Scénář není zlý ale na popadání za břicho to není. Zkrátka tohle je na 3☆ jako dělané. Jean Reno mě tu bavil o něco více než v pro mě strašném Leonovi. Komedie u které jsem se párkrát zasmál, ale nic světoborného to nebylo. 53% ()

rewind

jo jo, tomuhle já říkám pohoda, skvěle sem se bavil. Ale to jak sem Gerada Depardie před časem nemusel, tak tímhle filmem mě dostal. To co tady předvádí - myslím, že směle válcuje všechny jeho předešlý herecký výkony v minulosti - chvílema sem mu to polykal i s navijákem. Po dlouhý době stará dobrá francouzská komedie. ()

Keerev

Takhle jsem se už dlouho nezasmála. Fakticky to byla prča. Suprové hlášky. A i když Depardieuho zrovna dvakrát nemusím, musím příznat že jeho "blbečka" jsem si oblíbila a jen tak na tento film nezapomenu. ()

Skeevee

Naprosto uzasna komedie, ktera se ani po nekolikanasobnem shlednuti neomrzi =))) BTW bucici krabicka rulez =))) (akorat takovej pochybnej konec =/ ten to malicko kazi...) ()

Gwilwen

„Vykradili obchod s žertovnými předměty – 15 euro a prdící polštářek.“ Perlička do klenotnice francouzské komedie. Koncert povedených skečů a hlášek („Viděl jsi ty dvě tlustý baby?“ – „To jsme my, pitomče.“) v podání dvou pánů herců Depardieua a Rena. ()

david666

Koncert Rena a Depardieho v klasické francouzské komedii staré školy, které se už bohužel dneska moc netočí. Ač příběh není nic moc, při sledování ústřední dvojice se budete královsky bavit. ()

aannemer

Kolikáté remake příběhu už tohle vlastně je? Mělo by to být trapné a obehrané, ale není a jednotlivé scény fakt fungují. Bavil jsem se báječně. ()

Ellush

Úžasný francouzský humor! Jeden vtípek za druhým, svižná stopáž a dokonalé grimasy. "Víš, že máš oči jako kůň?" ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (viac)