Ruby (Jean Reno), je ostrieľaný zločinec, jedna akcia mu však nevyjde podľa jeho predstáv a tak sa dostane do väzenia.  Tam sa zoznámi s Quentinom (Gérard Depardieu), urozprávaným dobrákom, ktorému to však trošku pomalšie myslí. Quentin k novému priateľovi hneď priľne tak, že ten sa ho ani po úteku z väzenia nedokáže zbaviť... začína sa naháňačka plná komických situácií... (STV)

ilemas

Dva vynikající herci v průměrné francouzské komedii. Podle tak vysokého hodnocení jsem čekal,že se celý film budu válet smíchy, jak to francouzi většinou dobře umí, ale tady jsem se moc nesmál.Nenudí,ale ani nenadchne. ()

HappySmile

Jean Reno a Gerard Depardieu ve skvělé komedii, kterou si určitě nesmíte nechat ujít. Gerard kolem sebe vytváří zmatky, dohání lidi k šílenství a přitom se tváří jako roztomilý blb, až se každý prostě musí smát nebo aspoň usmívat. Opravdu vřele doporučuju! ()

lekr

Úžasná směs jedinečných vtipů která je vtipná od začátku až do konce...tak vynikající komedie jsem nikdy neviděla a asi i nikdy neuvidím.... ()

peto12

Výborná zábavná francúzská komédia s názvom "DRŽ HUBU" stojí za to. Výborný Jean Reno, ktorý bol na začiatku vo väzení úplne nemí. Už len táto scénka ma najviac pobavila. K tomu ten Gerard Depardieu, skvelá dvojka a kommédia, bez ktorých týchto dvoch hercov by to nebolo ono. ()

Martin741

Tais-Toi je vyborny film s dvoma najlepsimi hercami francuzskej kinematografie zo sucasnosti. Plno vybornych hlasok a kvalitna praca rezisera Francis Vebera zaistuju filmu 85 % ()

Figu

Touto komedií Francie zabodovala na plný čáře! Už tomu bylo důkazem v letech minulých, že francouzký komedie jsou kurva vtipný, ale s českým dabingem, to je teprve ono! Stejně jak u nás si nedokážeme představit oblíbený "četníky" bez Louis de Funese pod taktovkou pana Fanyho Filipovskýho, nebo si představit, že by měl z huby fialové palice fantomase plynout jinej hlas než pana Moravce, tak i v Tais-toi! si nedokážu předtavit hlavního mentolku Gérarda Depardieua alias Quentina bez úžasnýho dabingu pana Štěpničky! V originále je to daleko slabší nářez, nicméně dabovaný to nemá mezi komedialní stopou Francie jednadvacátýho století konkurenci a i přes to, že jsem to viděl opravdu mockrát, tak se vždy chlámu jako prase a to je přesně to, co je na tom filmečku krásný, to pětihvězdičkový! 100% ()

kaposlav

Ako to dopadne keď sa v komédií stretne Jean Reno a Gérard Depardieu? Výborne! Aj keď sa film celkom ponáša na Utečencov (1986) svojou dejovou podobnosťou, tak to ťažko nazvať remake. Zrejme najlepšia Francúzska komédia nového tisícročia. Videné +/- 5 krát, ale isto si to rád ešte v blízkej dobe pozriem. ()

Tomik12345

Gérard Depardieu v roli idiota se fakt povedl. To je hláška za hláškou...nakonec je vám vlastně Gérarda jako blba líto, jak už to s filmy, kde hraje někdo idiota bývá...:-) jsem rád, že konec neskončil tak, jak se trochu čekalo, ale že vše dobře dopadlo. Prostě výborná komedie z rukou francouzských tvůrců, kteří jen dokazují, že se Hollywood má kolikrát ještě co učit. ()

MrPierc

Depardieu zase dokázal, že umí hrát a zde (asi) hrál naprostého blce, který je se přátelsky zamiluje do Jeana Renoa. Společně utíkají z vězení a bojují i s mafií. Scénky se moc povedly. ()

Langy10

Super komedie opravdu super :D:D:D:D...směju se, i když ten film nevidim :D fakt super hlášky jedna z nejlepších komedií na světě :D ()

Attta

Kvalitní komedie, plná skvělých hlášek a scén. Geard Depardieu jako obvykle nezklamal a dokázal mě vyvolat bolest břicha, která jen tak nezmizí a to dokážou opravdu jen ty nejlepší komedie! Prostě bomba! :) ()

Rocky88

Skvělá komedie, kterou táhne sebrané duo Reno - Depardieu. Především Depardieuho blb je dokonalý a u čehokoliv, co vypustil z pusy, jsem se musel řezat smíchy. Tenhle film člověk může vidět kolikrát chce a stejně neomrzí. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (viac)