Po třiceti letech se nečekaně vrací z vesmírné mise a narazí na dávnou lásku. Jednu velkou firmu ale začne silně zajímat, proč za tu dobu vůbec nezestárl. (Netflix)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (4)

Dívka a astronaut (2023)

Po prvním díle bych nevěřil, že to nakonec i u mě takhle propadne. Ten seriál ale v podstatě jen přešlapoval na místě. Takže ne, ještě pořád nevěřím, že někdo dokázal už po prvním díle odhalit jeho slabiny, ale slabej opravdu je, o tom už se teď rozhodně nebudu s nikým přít. V závěru je navíc i absurdní a nezamýšleně úsměvnej. Téměř každá herečka se tady ukáže minimálně nahoře bez, stejně to ale nikomu nedoporučuju ke zhlédnutí. Je to ztráta 5-ti hodin vašeho života. Ale je jen na vás, jak si s nimi naložíte. ()

Epizoda 1 (2023) (E01)

Aktuálně to má 42 procent a má to být cca 880. nejhorší seriál. Jako celek to zatím slovně hodnotilo 6 lidí a v podstatě všichni se shodli, že je to brak polski. Já si ale nemůžu pomoct- svět roku 2052 nápaditej a propracovanej, zajímavý lokace, krásný mladí lidi, dobře vokoplí, dobře hrající, všechno je tady relativně opulentní, pořád se tady něco děje- what’s wrong, já to nechápu..? Asi se to má jakože hrozně pokazit, ale tenhle díl je tady teď taky jen 40%+. Hlava mi to nebere… Že mají v roce 2052 starýho meďoura a volvo..? Kvůli tomu? To si můžu zdůvodnit na 10 způsobů. A jen jeden z nich bude, že to odbyli. Ale ten první byl, že ukázali prostředníček té poťouchlé elektromobilitě. Prostě rebelové! Nebo staromilci, sběratelé, nostalgici… Zatím je to fajn, nenechte se odradit- minimálně od prvního dílu. ()

Epizoda 2 (2023) (E02)

Tady už mi - narozdíl od prvního dílu - pár věcí nesedí. A sice: 1. Moc jsme se neposunuli v ději. 2. Rusům, kteří Nica vyslali do vesmíru (“byl to můj projekt!”), je - když dobře - 50 let. Takže ho tehdy (v roce 2022) řídil dvacetiletej člověk? Mládí vpřed, ale že by se mladí těšili až takové důvěře? Spíš mi přijde, že se tvůrci raději vystavili téhle chybě, než by v tom nechali účinkovat ještě jednoho člověka 60+. Tak moc je to zatím oslavou mladosti a dostatku. Úplně to neodepisuju, ale trochu se bojím, že mě to nemůže moc překvapit. Nico, vzbuď se, chtějí do tebe řezat. ()

Epizoda 3 (2023) (E03)

Vážně se to pokazilo… Tohle by se úplně v pohodě vměstnalo do filmu, nemuselo toho být 6 dílů. ()