Dívka a astronaut

Epizoda 1 (E01)

(epizóda)

Marta vede klidný život, dokud se v roce 2052 na oběžné dráze znovu neobjeví kapsle firmy SkyCom. V roce 2022 se dva ambiciózní piloti zamilují do stejné ženy. (Netflix)

klukluka

Aktuálně to má 42 procent a má to být cca 880. nejhorší seriál. Jako celek to zatím slovně hodnotilo 6 lidí a v podstatě všichni se shodli, že je to brak polski. Já si ale nemůžu pomoct- svět roku 2052 nápaditej a propracovanej, zajímavý lokace, krásný mladí lidi, dobře vokoplí, dobře hrající, všechno je tady relativně opulentní, pořád se tady něco děje- what’s wrong, já to nechápu..? Asi se to má jakože hrozně pokazit, ale tenhle díl je tady teď taky jen 40%+. Hlava mi to nebere… Že mají v roce 2052 starýho meďoura a volvo..? Kvůli tomu? To si můžu zdůvodnit na 10 způsobů. A jen jeden z nich bude, že to odbyli. Ale ten první byl, že ukázali prostředníček té poťouchlé elektromobilitě. Prostě rebelové! Nebo staromilci, sběratelé, nostalgici… Zatím je to fajn, nenechte se odradit- minimálně od prvního dílu. ()

kenkaku

Sorry, tohle víc než epizodu nedám. Nejde ani o to, že he to z Polska (naopak, to mě na seriál přitáhlo). Problém je, že neumí obsah uvěřitelně prodat. 1) linka 2052 vypadá groteskně. Na jednu stranu mají domácí multimediální asistenty a vznášedlo-jeřáby a přitom jezdí v autoparku z minulého tisíciletí (jako fakt 50-60 let stará auta?) 2) linka 2022 je ještě grotesknější. Borec si v autě pouští kazety… když se jsou bavit, ženské jsou ozdobené na obličeji třpytkami jako hipíci v 70kách!? 3) ten modul z roku 2022 je ruský a vypadá jako ten co v něm letěl Gagarin a je vybaven maskovaní technologií jako z Marvelovky. Jako asi… tohle prostě nejde. To co vidím mě víc rozčiluje než baví. ()