Po třiceti letech se nečekaně vrací z vesmírné mise a narazí na dávnou lásku. Jednu velkou firmu ale začne silně zajímat, proč za tu dobu vůbec nezestárl. (Netflix)

klukluka

Po prvním díle bych nevěřil, že to nakonec i u mě takhle propadne. Ten seriál ale v podstatě jen přešlapoval na místě. Takže ne, ještě pořád nevěřím, že někdo dokázal už po prvním díle odhalit jeho slabiny, ale slabej opravdu je, o tom už se teď rozhodně nebudu s nikým přít. V závěru je navíc i absurdní a nezamýšleně úsměvnej. Téměř každá herečka se tady ukáže minimálně nahoře bez, stejně to ale nikomu nedoporučuju ke zhlédnutí. Je to ztráta 5-ti hodin vašeho života. Ale je jen na vás, jak si s nimi naložíte. ()

Aceboris

Po prvých dvoch epizódach, zmiešané pocity. Seriál pôsobí ako teenage movie plný, chlastu, sexu, predvádzania sa kto je lepší, dejovo velmi plytké, samí flashback, samé omáčky, žiadna akcia. Film pripomína reklamu na super poľských pilotov F-16 a ich super schopnosti, tak trochu poľský TOP GUN.  Pokiaľ to bude mať tento trend tak hodnotenie 2/10 je až moc dobré. Dialógy by napísalo lepšie snáď 5 ročné dieťa. Nič proti poľskej tvorbe, ale mohli sa viacej posnažiť. Inak veta ako " rusi si vybrali poliaka aby , letel na ich rakete, lebo oni nemajú nikoho a on je najlepší " je v dnešnej dobe a vzhľadom na rok výroby 2023 , veľmi smiešna až nemožná predstava. Za mňa slabých 2/10 uvidím neskôr možno hodnotenie zmením. UPDATE: pozreté , hodnotenie znižujem, je to čistá blbosť, mením hodnotenie 1/10 ()

Van_Stajpen

Stav k 9. březnu 2023 - 43 %. Zbytečná devalvace kvalitního seriálu. Chápu, Polsko, to asi pro mnohé není IN, ale co bychom v Česku dali za to, kdyby jsme měli nějaký seriál na Netflixu - a Poláci mají dva (o kterých vím). Určitě doporučuji ke shlédnutí, snad časem půjde hodnocení do červených čísel, zaslouží si to.. ()

kenkaku

Sorry, tohle víc než epizodu nedám. (tedy pro mě ukončeno po první epizodě). Nejde ani o to, že he to z Polska (naopak, to mě na seriál přitáhlo). Problém je, že neumí obsah uvěřitelně prodat. 1) linka 2052 vypadá groteskně. Na jednu stranu mají domácí multimediální asistenty a vznášedlo-jeřáby a přitom jezdí v autoparku z minulého tisíciletí (jako fakt 50-60 let stará auta?) 2) linka 2022 je ještě grotesknější. Borec si v autě pouští kazety… když se jsou bavit, ženské jsou ozdobené na obličeji třpytkami jako hipíci v 70kách!? 3) ten modul z roku 2022 je ruský a vypadá jako ten co v něm letěl Gagarin a je vybaven maskovaní technologií jako z Marvelovky. Jako asi… tohle prostě nejde. To co vidím mě víc rozčiluje než baví. ()

ARI50

Nesnáším takovou moderní technologií ve filmu, doufám že to nikdy nedojde protože je to hnus. A teď k filmu, celkem jsme čekal že aspoň poslední díl mi dá radost a úspěch, příběh zajímavý ale ty herečky všechny otřesné, herci byly zajímavý ale jako samotný příběh to má potenciál ale totálně nevyužitý, škoda příběhu. ()