Pengabdi Setan 2: Communion

• Indonézia Pengabdi Setan 2: Komuni (viac)

Několik let poté, co se jim podařilo zachránit před strašlivou nehodou, při níž přišli o matku a nejmladšího Iana, žijí Rini (Tara Basro) a její mladší sourozenci Toni (Endy Arfian) a Bondi (Nasar Annuz) s otcem v bytě. Věří, že bydlení v bytech je bezpečné, kdyby se něco stalo, protože je tam hodně lidí. Brzy si však uvědomí, že život s mnoha lidmi může být i nebezpečný, pokud neznají své sousedy. V noci plné hrůzy se Rini a její rodina musí vrátit, aby se zachránili. Tentokrát už ale může být na útěk pozdě. (JasonCZ)

brasek

Začiatok vynikajúci. V očakávaní rozvíjania príbehu a zápletky som bol celý natešený, hltal každý záber. Prišli však iba nejaké strašidelné scény, zrazu bolo 30 minút do konca a nedostal som absolútne nič. Škoda premrhaného potenciálu. Záver snímku je fraška. ()

Accuphose odpad!

Jednička měla prvních 30 minut naprosto kulervoucí atmosféru, dvojka má dvě hodiny a člověk má pocit, že to má bejt parodie. Nejstrašidelnější byla stopáž, na druhou stranu se u toho daj v klidu stříhat nehty. Trošku mi to přijde natočený v americkým sračkoidním stylu, dáme vám několikrát vědět, že se máte za 10 sekund leknout, a pak dáme něco srandovního. Film neumí budovat a pracovat s atmosférou. Největší otázkou bylo, zda tomu dát odpad, nebo ne. Mělo to potenciál, a protože mě to ve finále jenom sralo, výsledek je jasnej. Posledních 10 minut je alespoň trošku zajímavejch. Jinak nic. Na hodnocení ale už nic měnit nebudu. ()

Hexx

Osvěžující vlna mrtvol nás pokropila! Čím dál víc mám rád "jihovýchodní" horory, neb dokážou to, co filmové monstrum USA nikoliv. A je to dáno samozřejmě prostředím, jinými lidmi, zvyklostmi, krajinou apod. A tím pádem to jako celek působí jinak než jsme zvyklý, až dá se říct originálně. U některých scén (naštěstí /bohužel/ jich moc nebylo) jsem měl opravdu husí kůži a vytřeštěné oči, a to je přesně jeden ze zásadních důvodů, proč lidé na horory koukají, že. A tady to rozjeli hodně slušně, určitě jeden z TOP letoška. ()