Terorista Michael Kittredge /Jones/, vystupujúci ako ochranca živ. prostredia, obsadí spolu s vycvičenými žoldniermi ropnú vežu pri brehoch Kalifornie a chce odpáliť elektromagnetickú bombu nad USA...Lenže Kittredge nerátal s kapitánom remorkéra Lamontom Dixonom /Griffin/, ktorého FBI vyšle na vežu, aby zistil, aké majú teroristi plány... (oficiálny text distribútora)

Lateef

Jo, kdyby tu tak bych Steven Seagal... i když by jeho obrovité tělo plošinu pravděpodobně naklánělo ze strany na stranu, určitě by padouchy likvidoval mnohem poutavějším stylem než Eddie Griffin. Přitom právě takováto lokace vypadá úplně ideálně pro hru na kočku a myši. Samé chodby, průlezy, plošiny, potrubí, zákoutí. Jenže tohle byla tragédie. Záporáci museli postrádat mninimálně dva ze svých pěti smyslů, jinak by se tam Eddie nemohl takhle producírovat, vždyť by ho objevili do dvou sekund. Akce jeden na jednoho strašně mizerná, při střílení se většinou míří kamkoliv jen ne na terč a nelogičností víc než minut ve stopáži. Dokoukat se to dalo, ale hnůj je to pořádnej... ()

Darkslayer

Tak hlúpe, až je to komické.... Myslím, že snímok nevyžaduje rozsiahlejší komentár, ale budiž. To, že film vykráda (rozumej paroduje) Prepadnutie v Pacifiku je každému jasné už minútu po príchode teroristov. Koniec koncov ani sa tým netají (viď hláška o Seagalovi), ale ak to cheli brať važne tak sa niekde stala veľká chyba. Eddie Griffin je rovnaký tvrdák ako pri hraní pasáka v Duece Bigalow.Pri každom nahodení jeho "dsného" výrazu som padal do kolien :) . Treba však tvorcom uznať, že už z neho nerobia ex-mariňáka , ale len ex-požiarnika (hoc pri tom, čo predvádza na plátne musel hasiť minimálne samopalom). Ostatní protagonisti na tom nie sú o nič lepšie (Vinnie Jones je záporák ako z detskej rozprávky, "záchrancov" zajme 3x, ale ani raz ho nenapadne, aby ich zastrelil). Celú stopáž strieda jedna "šialená" akčná scéna druhú (pri odkopnutí granátu pomocou salta vzad som sa šiel popukať od smiechu). Čo povedať na záver ? .... Toto sa skrátka nedalo brať vážne. ()

SeBig

Griffin je fajn typek, ale tady mi jako hl. Hrdina přišel jako vážnej suchar, ale to spíš bylo scénářem, kterej byl fotokopirkou spoustu jiných akcnaku. Oproti tomuhle byla spíš komedie Die hard, kde jsem se vic zasmál hlaskam než tady. Furt nějaký přirovnání dle vzhledu např. ,,tady xena me zmlatila" ,,freddy krugre" nebo ,,mistře propre" a to neni vtipný, takže komedie určitě ne. Co se týče akce, tak ty tu je dost. Hraje ktomu i fajn hudba, ale celkově je to prostě jen další akční tematicky nastokrat ohrany béčko. ()

whack odpad!

Ekologický mierový aktivista obsadí s bandou zabijakov ropnú plošinu a chystá odpáliť elektromagnetickú bombu nad USA. To ale je už na ceste superagent FBI... No, mne to pripomínalo skôr Walkera, texaského jazdca (S04E03-Strážci), hereckým výkonom, aj dejom – nezmysel. ()

ching666 odpad!

Už po třiceti minutách bych nejraději potopil všechny (ne)herce i s plošinou do moře.Stupidní scénář a nelogičnost celého filmu je až do nebe volající.Možná bych u toho dal označení jako sci-fi protože fotbalové hrádky s granátem a nekonečné zásobníky (takových úletu je tam mnohem víc)by tomu jasně nasvědčovali.Doporučení:Kouknout se kdy to bude v TV a v tu dobu jit radši na WC bude to rozhodně lepší podívaná. ()