Radiohead: 7 Television Commercials

(video kompilácia)
všetky plagáty

6 tvůrců mapuje v 7 videoklipech tvorbu jedné z nejvýznamnějších britských kapel závěru minulého a počátku nového tisíciletí - RADIOHEAD. Jedná se o výběr klipů ze dvou alb, a to THE BENDS (1995) a OK COMPUTER (1997). Konkrétně se jedná o videoklipy: 1. PARANOID ANDROID (Magnus Carlsson), 2. STREET SPIRIT (FADE OUT) (Jonathan Glazer), 3. NO SUPRISES (Grant Gee), 4. JUST (Jamie Thraves), 5. HIGH AND DRY (U. S. VERSION) (Paul Cunningham), 6. KARMA POLICE (Jonathan Glazer) a 7. FAKE PLASTIC TREES (Jake Scott). (zputnik)

markul

Úžasné, nádherné, okouzlující. Geniální kapela, vynikající klipy. Šest hvězdiček. Radiohead je kapela, která vás nejspíš zpočátku nenadchne, ale pokud jí dáte šanci, tak vás už nepustí. ()

Shogin

Hodnocení klipů (hudba je samozřejmě bez váhání za plný počet!): Paranoid Android (1/5); Street Spirit (5/5); No Surprises (3/5); Just (5/5); High And Dry (4/5); Karma Police (5/5); Fake Plastic Trees (5/5). ()

no2

11/10 :-) - Radiohead: 7 Television Commercials ani nemůže mít jiné hodnocení než 100 procent, když je hodnotí jen fanoušci skupiny. Jediné, co mi při koupi tohoto DVD před lety vadilo, byla přece jen příliš vysoká cena nosiče (cca 600,- Kč) za pouhých sedm videoklipů. Ale kvalita je důležitější než kvantita. Just, No Surprises nebo Paranoid Android patří do zlatého fondu videoklipů. Všech sedm písní je z alb The Bends a OK Computer, ačkoliv již předtím měla skupina na svém kontě album Pablo Honey s megahitem Creep. A díky tomu, jaká další skvělá alba (Kid A, Amnesiac a Hail to Thief) skupina ještě později vydala, nemohu níž než na 110 procent... :-). ()

Doski

Radiohead je zaslouženě v mém žebříčku na špičce. Hudba vynikající a stejně tak klipy. Paranoid Android [90%] Street Spirit (Fade out) [88%] No Surprises [99%] Just (You do It to Yourself) [84%] High and Dry [85%] Karma Police [90%] Fake Plastic Trees [85%] - 7 Television Commercials by Radiohead 90% ()

fxado

Mám zimomriavky na celom tele už aj keď čítam tieto komentáre :) Jediné, čo sa dá vytknúť tejto kolekcii videoklipov je ich počet ~ 7 je strašne málo :( ()