Epizódy(34)
-
Episode 1 (S03E01)
-
Episode 2 (S03E02)
-
Episode 3 (S03E03)
-
Episode 4 (S03E04)
-
Episode 5 (S03E05)
-
Episode 6 (S03E06)
-
Episode 7 (S03E07)
-
Episode 8 (S03E08)
-
Episode 9 (S03E09)
-
Episode 10 (S03E10)
-
Episode 11 (S03E11)
-
Episode 12 (S03E12)
-
Episode 13 (S03E13)
-
Episode 14 (S03E14)
-
Episode 15 (S03E15)
-
Episode 16 (S03E16)
-
Episode 17 (S03E17)
-
Episode 18 (S03E18)
-
Episode 19 (S03E19)
-
Episode 20 (S03E20)
-
Episode 21 (S03E21)
-
Episode 22 (S03E22)
-
Episode 23 (S03E23)
-
Episode 24 (S03E24)
-
Episode 25 (S03E25)
-
Episode 26 (S03E26)
-
Episode 27 (S03E27)
-
Episode 28 (S03E28)
-
Episode 29 (S03E29)
-
Episode 30 (S03E30)
Hrajú
Edward Linde-Lubaszenko
Poľsko
Najlepšie seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Violetta Arlak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dorota Kamińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Mikołajewski
Najlepšie seriály:
Strážce svědomí (2009) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Edyta Olszówka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Jerzy Kryszak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Andrzej Andrzejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Paweł Biniek
Poľsko
Steffen Möller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Anna Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Katarzyna Kownacka
Poľsko
Małgorzata Socha
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Katarzyna Tatarak
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Recept na život (2011) (seriál)
Zbigniew Dziduch
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Elżbieta Jagielska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Hubert Urbański
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Georgi Angielow
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Maciej Gąsiorek
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mariusz Jakus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)