Odmäk

Štetín. Koniec zimy, začiatok jari. Na brehu Odry je nájdené telo mladej ženy. Vyšetrovanie vedie Zawieja, tridsaťročná policajtka, ktorá sa nikdy nevzdáva. Čoskoro sa ukáže, že nejde o obyčajnú vraždu, pretože žena krátko pred tragickou smrťou porodila. (HBO Max)

Recenzie používateľa drackula k tomuto seriálu (7)

Odmäk (2022)

Možno to malo trochu pomalší rozbeh a niektoré momenty jemne postrádali logiku, ale celkový dojem je dobrý. Dokázalo to ísť pod kožu a dostatočne dobre to v druhej polovici gradovalo. Vyšetrovanie ako také bolo tiež zaujímavé. Zaujalo ma aj mesto Štetín. Viac takejto lokálnej produkcie! HBO Max ()

Episode 1 (2022) (E01)

Základ pre dobrý seriál tu je, ale nejako tomu chýba dynamika a tempo. Uvidíme ako sa bude seriálu dariť v ďalších epizódach. 60% HBO Max ()

Episode 2 (2022) (E02)

Stále mám pocit, že to trochu prešlapuje na mieste. Viac-menej stále rekapitulujeme zistené a nových smerov je minimum. Záverečná scéna vyzerá nádejne. 70% HBO Max ()

Episode 3 (2022) (E03)

Páči sa mi ako seriál opakovane pracuje so strachom z očakávaného. Je tam to dieťa? Unesú ju? Príbeh graduje a konečne mám pocit, že ma seriál strhol na svoju stranu a že potrebujem vedieť ako to skončí. 80% HBO Max ()

Episode 4 (2022) (E04)

Škoda drobných logických chýb, ale som ochotný ich odpustiť. Drží sa úroveň z predošlej epizódy, takže spokojnosť. Som zvedavý ako sa to rozmotá. 80% HBO Max ()

Episode 5 (2022) (E05)

Vcelku zaujímavo to graduje a miestami do dokáže ísť poriadne pod kožu. Drobné nelogickosti dokážem odpustiť. Z výsluchu Kreutza mohli vyťažiť podstatne viac. 80% HBO Max ()

Episode 6 (2022) (E06)

Pre dramatizáciu boli niektoré scény pravdepodobne úmyselne trochu nelogické, ale kašlať na to. Atmosféra bola dobrá a tak som ochotný to odpustiť. Záver uspokojivý a v istom momente predídateľný. 80% HBO Max ()