Madagaskar, osobně a zblízka

Česko, 2020, 52 min

Réžia:

Miloš Brunner

Neobvyklá cesta po ostrově v Indickém oceánu u jihovýchodního pobřeží Afriky... Čtvrtý největší ostrov světa Madagaskar bývá pro svou izolovanost označován jako konec světa. Život na něm je naprosto odlišný od toho, co známe z našeho moderního světa. Minulost se zrcadlí v přítomnosti a nadpřirozeno je samozřejmou součástí života. Tradice a magie jsou všudypřítomné. Deštné pralesy, lemuři, madagaskarské zvyky a tradice autenticky zprostředkované malgašskou průvodkyní Odile. I díky jejím komentářům lze odhalit taje života magického ostrova v Indickém oceánu. (Česká televize)

sportovec

Není nadto vidět věci malgašské zblízka. Kulturu, která je kdesi mezi lety 1900 - 1950. A vynikající průvodkyni, ženu nejen v malgašských poměrech opravdu nevšední. O jejím pobytu u nás by mohl vzniknout další zajímavý film. ()

Marze

Jsem v soku jak rychle postoupila prirodni devastace ostrova. Nekdo by mohl obyvateum rict, ze jsou na ostrove at tolik nesoulozi. ()

Sa.sa

Super film i cesta... Wau Madagaskar je opravdu působivý a lidi jsou v pohodě, protože nikam nespěchají... Děti jsou všude stejní... No nejsem si jist jestli si u nás zvykne.. Hlavně kvůli počasí a lidem, ale kdo ví... ()