Irene a Franklin Yorkovi, manželé v důchodu, mají tajemství: komoru zahrabanou na jejich dvorku, která zázračně vede na podivnou opuštěnou planetu. Když dorazí záhadný mladý muž, klidná existence Yorkových je narušena a tajemná komora, o které si mysleli, že ji tak dobře znají, se ukáže být mnohem víc, než si kdy dokázali představit. (Prime Video)

Recenzie používateľa Axident k tomuto seriálu (4)

Noční obloha (2022)

Bohužel, netrpělivý divák skoro jistě skončí u druhého, třetího dílu, zklamán a znuděn. Night Sky plyne totiž velmi pozvolna, nikam se nežene a nic moc nevysvětluje. Osobně jsem s tím neměl problém a dal všech osm dílů na jeden zátah a měl možnost zjistit, že pohyb nastane až v plus mínus šesté epizodě a i přesto po skončení první série budete vědět stejně málo ba nic o tom, proč, kdo a jak jako na začátku a budete jen špičkou nohy v druhé sérii, která se ovšem, mohu-li hádat, neuskuteční, díky nízkému hodnocení oné netrpělivé poloviny. Přesto mě Night Sky bavil, dokonce hodně. ()

Ke hvězdám (2022) (E01)

Pilot hodně pozvolna úvodní, zda dokáže zaijmout, záleží na scénáři, ač Simmons a Spacek utáhnou i konverzačku o ničem. ()

Pečovatel (2022) (E03)

Začíná to být trochu zajímavé. ()

Svářeči (2022) (E04)

Ono to není vůbec špatné, ale je to velmi, velmi vleklé, pomalé a nehitové, řekl bych pro trpělivého diváka, který ocení postupné vláčné pnutí. Pokud ovšem bude mít pointu, která nebude jalová. ()