Irene a Franklin Yorkovi, manželé v důchodu, mají tajemství: komoru zahrabanou na jejich dvorku, která zázračně vede na podivnou opuštěnou planetu. Když dorazí záhadný mladý muž, klidná existence Yorkových je narušena a tajemná komora, o které si mysleli, že ji tak dobře znají, se ukáže být mnohem víc, než si kdy dokázali představit. (Prime Video)

Omnislash

Stejny podraz jako Za hranicí (seriál) (2022). Scifi prvek je zde jen do poctu, aby si tvurci mohli zatrhnout checkbox. Naprostou vetsinu casu o nem nevite a pro dej neni podstatny. Misto toho sledujete pribeh dvou duchodcu, jednoho uprchlika, otravneho souseda a dvou dam nekde z mexika. Problem je, ze ani tenhle majoritni content nema hlavu ani patu, nikam se nehybe a vlastne to vypada, jako by slo o nejakou improshow, kde kazdych 10 minut prevezme stafetu nekdo jiny a prilepi k te hroude nudne hliny nahodne dalsi kousek bez ladu a skladu. ()

Barbeeh odpad!

Toto bolo najdlhšie utrpenie môjho života. A to som prežila dojebané detstvo, dve gastroskopie, dve kolonoskopie, dvoje štátnic so psychopatmi, čo si potrebovali niečo dokazovať, aj keď nemuseli. Dva vzťahy, ktoré trvali viac ako mali, dokonca jeden stále nejakým spôsobom pretrváva. Dúfam, že neplánujú v tomto potrate pokračovať ďalšími sériami. ()

jetyl

Viděl jsem Simmonse na upoutávkové fotografii a pak jsem si přečetl popisek děje o dvou seniorech, kteří mají na zahradě bránu na jinou planetu.. cože ?? Ale nešlo zapomenout na geniální Dva světy  (seriál), takže ani nešlo nezkusit tohle.. a za dva víkendy spolknuto i s navijákem ! Skvělá dvojice Simmons a Spacek, kteří to samozřejmě jako trochu zachraňují (už se mi příčí používat tady tuto větu)..  Jejich vztahová linka dává chvílemi zapomenout, že se jedná o podmanivé sci-fi mystery se skvěle zpracovanými flashbacky, časoprostorovým putováním, správňáky i záporáky a zápletkou, jejíž vysvětlení bude doufám (i když tomu zatím nic moc nenasvědčuje) v následující sérii !!! ()

Ydrosten

Ukázky vypadaly zajímavě a i ten nápad není špatný ale opět jako u mnoha a mnoha současných seriálů, je to úplně o něčem jiném než "jiné planetě". Když se ani ve 4 díle v podstatě nic nestalo a pořád sledujeme 2 staré lidi, souseda na zabití, neznámého mladíka, 2 migrantky + sem tam další postavičky z maloměsta, nic jiného se o té jiné planetě nedozvíte. V půlce 5 dílu jsem to ukončil a vůbec mě to nezajímá. Pokud bych mohl odhadnout tak děj je tak na film + předpokládám že jako všechno v posledních několika letech to nemá ani konec. Jako jsem byl naštvaný ze seriálu "Za hranicí" tak tohle to samé (doslova) akorát že tady není díra v zemi ale "výtah" na spoustu míst jak na naší planetě, tak i na jiné. Čekal jsem přemýšlivé sci-fi o smyslu života, o planetách a jejich významu, proč tu jsme , co jsme zač, kdo to tady vytvořil a proč ..... Tu jinou planetu tady uvidíte jen ve dvou scénách a i ty se podařilo udělat nudně protože sledujeme rozhovor dvou starých lidí o tom že už jsou staří a sedí přitom v křesílkách na jiné planetě. Sledoval jsem nudné povídání postav a nudné tajemné linie dalších postav o kterých se prostě nic nedovíte, z nichž ani jedna mě nezajímá. Dám sem jednu hvězdu ale bude to jen proto že odpad si to nezaslouží a více hvězd nemám za co udělit. ()

Axident

Bohužel, netrpělivý divák skoro jistě skončí u druhého, třetího dílu, zklamán a znuděn. Night Sky plyne totiž velmi pozvolna, nikam se nežene a nic moc nevysvětluje. Osobně jsem s tím neměl problém a dal všech osm dílů na jeden zátah a měl možnost zjistit, že pohyb nastane až v plus mínus šesté epizodě a i přesto po skončení první série budete vědět stejně málo ba nic o tom, proč, kdo a jak jako na začátku a budete jen špičkou nohy v druhé sérii, která se ovšem, mohu-li hádat, neuskuteční, díky nízkému hodnocení oné netrpělivé poloviny. Přesto mě Night Sky bavil, dokonce hodně. ()