Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 7 (2002) (séria)
Réžia:
Jürgen WeberScenár:
Scarlett KleintKamera:
Rainer NolteHrajú:
Wolfgang Wagner, Hermann Toelcke, Moritz Lindbergh, Herbert Trattnigg, Proschat Madani, Falk-Willy Wild, Marlies Engel, Uwe Karpa, Matthias Kreß, Anja Topf, Laura Osswald, Nadja Engel (viac)Hrajú
Wolfgang Wagner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Hermann Toelcke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Herbert Trattnigg
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Inspektor Taggart (1983) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Proschat Madani
Irán
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Falk-Willy Wild
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Marlies Engel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Matthias Kreß
Najlepšie seriály:
Stephanie (1995) (seriál)
Záchranný tím SAR (1997) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Anja Topf
Rakúsko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Laura Osswald
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nadja Engel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Matthias Scherwenikas
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Anne Brendler
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Elias
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Renato Grünig
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Antonio di Mauro
Najlepšie seriály:
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Peggy Lukac
USA
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Stephen Dürr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)