Bosch: Odkaz

• USA Bosch: Legacy
USA, (2022–2023), 15 h 5 min (Minutáž: 37–54 min)

Predloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

Jeff Russo

Titus Welliver, Mimi Rogers, Madison Lintz, Stephen A. Chang, Denise G. Sanchez, David Moses, Scott Klace, Phil Morris, Danielle Larracuente, Max Martini (viac)

Harry Bosch končí v oddělení vražd a stává se soukromým detektivem, takže přichází o dřívější pravomoci. Advokátka Honey „Money“ Chandlerová, která přežije pokus o vraždu, ztrácí důvěru v soudní systém. Maddie Boschová objevuje, jaké možnosti a výzvy přináší práce začínající strážnice v ulicích Los Angeles. (Prime Video)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (22)

Únikový plán (2023) (S02E09)

Asi jsem se se slovy o vzestupném trendu v předchozím komentáři / recenzi trochu ukvapil, protože mě děj deváté epizody nepotěšil tak, jak tomu bylo v případě osmého dílu, i tak se ale jednalo o část, kterou mohu řadit k tomu lepšímu z druhé série. Nepamatuji si děj Přeběhlíka slovo od slova, ale mám takový dojem, že scénáristé dokázali zachránit další minimálně dva životy, a to jim slouží ke cti. Jen mě zklamalo, že tvůrci seriálu považují své diváky za nedostatečně bystré či snad naivní, protože to závěrečné velké odhalení bylo průhledné jako sklo. Už dlouhou dobu. / Poučení: Neusni na vavřínech. ()

O krok napřed (2023) (S02E10)

No, a mám za sebou finále druhé série. A nebylo špatné. To já poznám; když skončí řada seriálu a mám pocit, že by mi vůbec nevadilo, kdyby měla ještě o několik dílů navíc, vím, že se tvůrcům zadařilo. Samotný závěr nechal správně otevřené dveře pro další pokračování, zároveň ale ukončil hned několik dějových linií, přinesl zajímavý děj, který mi nepokazila ani mnohdy podivně fungující invence scénáristů, takže jsem byl spokojeným divákem. / Poučení: Nelez do telefonů jiných lidí. ()