Na seznamu smrti

• USA The Terminal List
USA, (2022–2023), 15 h 42 min (Minutáž: 51–65 min)

Tvorcovia:

David DiGilio

Predloha:

Jack Carr (kniha)

Hudba:

Ruth Barrett

Chris Pratt, Constance Wu, Taylor Kitsch, Riley Keough, Arlo Mertz, Jeanne Tripplehorn, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Christina Vidal (viac)

Seriál Na seznamu smrti sleduje Jamese Reece (Chris Pratt) potom, co jeho četa Navy SEALs během riskantní tajné mise padne do léčky. Reece se vrátí domů k rodině s rozpornými vzpomínkami na tuto událost a vyrovnává se s pocity viny. Když však vyjdou najevo nové skutečnosti, Reece zjistí, že po něm jdou temné síly a ohrožují nejen jeho život, ale i životy těch, které miluje. (Prime Video)

Recenzie používateľa HellFire k tomuto seriálu (7)

Na seznamu smrti (2022)

Vynikající seriál z produkce Amazon, jeden z těch, kde každý herec skvěle ztvárňuje svoji postavu. V jeho prospěch hraje především výborně zmáknutá produkce a zajímavý děj, kdy dlouho nevíte, kdo má vlastně pravdu. Hlavním tahounem je Chris Pratt, kterému role velitele SEAL týmu sedla jako poklice na hrnec. Jediné, co bych si teď přál, je, aby se Amazon vykvákl na další série. ()

Engram (2022) (S01E01)

Amazon rozhodně nepřestává překvapovat. Zatímco Netflix chrlí jeden seriál za druhým bez ohledu na kvalitu, Amazon si hodně vybírá. Nejdřív Reacher a teď Terminal List. První díl rozhodně zvládl naladit a nalákat na další sledování. ()

Kódování (2022) (S01E02)

Jedno se tomuhle seriálu musí nechat – umí udržet diváka v napětí. ()

Upevnění (2022) (S01E03)

Další výborný díl. Překvapila účast Jai Courtneyho, kterého vůbec nemusím, ale tady do své role opravdu sedí jako poklice na hrnec. ()

Rozvrat (2022) (S01E05)

Díl, ve kterém se všechno zlomí a konečně se dozvíme pravdu. A musím přiznat, že způsob, jakým byl dosud příběh vyprávěn, mě nenechával vydechnout, protože jsem nevěděl, co si myslet. ()

Pomíjivost (2022) (S01E06)

Šestý díl začíná pokulhávat, když se Reece dokáže zbavit SEAL týmu i přesto, že má prostřelené rameno a ztratil léky. Šplhá si po skalách jako kamzík a na poslední chvíli vždy zmizí. Co potěšilo, tak Leeroy :). ()

Náprava (2022) (S01E08)

What a twist! ()

Chris Pratt o Indiana Jonese nemá zájem

Chris Pratt o Indiana Jonese nemá zájem

17.07.2022

Nahradí někdy někdo Harrisona Forda (Star Wars: Nová naděje, Blade Runner) v roli legendárního Indiana Jonese? Na tuto otázku se možná dozvíme odpověď již v pátém připravovaném filmu, mezitím ale za… (viac)