Berlin, Berlin

• Česko Berlín, Berlín (viac)
Nemecko, (2002–2005), 35 h 50 min (Minutáž: 25 min)

Tvorcovia:

David Safier

Hudba:

Andreas Bick

Felicitas Woll, Jan Sosniok, Rhea Harder, Sandra Borgmann, Alexander Scheer, Alexandra Neldel, Kai Lentrodt, Cecilia Kunz, Matthias Schloo, Mickey Hardt (viac)

Konečne. Konečne maturita, konečne voľná! Konečne na dovolenku s priateľom Tomom. Ale Tom ide do Berlína. Jeden list a Lolle ide nočným vlakom za ním. Stretne Toma na trhu. Je šokovaná: Tom sa práve vášnivo bozkáva s Bernadette. Rýchlo preč! Pri úteku zhodí Lolle jednu blondínku, ktorá spadne do kopy vajec pred jedným zo stánkov. Nebudem plakať!, hovorí si Lolle, keď jej stekajú slzy po tvári. Lolle sa schová u bratranca Svena, najprv iba na jednu noc. Druhý deň. Lolle je späť na trhu, Tom sa bozkáva s nejakou inou a je tam aj blondína. Lolle chce svojho Toma späť. Blondína Rozalie má rovnaký problém : ľúbi Bernadette a chce ju získať späť. Duo Lolle Rosalie sa vláme do bytu Bernadette, sú však takmer odhalené a musia ukryté v skrini pozorovať ľúbostný akt zamilovanej dvojice. Späť na ulici. Lolle má toho už po krk. Rosalie, ktorá je momentálne bez strechy nad hlavou, chce odísť. Lolle sa ale nevzdáva. Poznám tu jeden byt a mám nápad, ako tých dvoch dostaneme od seba...!, prehovorí Lolle Rosalie. Aj takto môže vzniknúť priateľstvo... (oficiálny text distribútora)

Sharleen

Tento seriál ma svojho času vážne bavil...tie leňošivé seriálové nedeľnajšie dopoludnia :) Sympatické postavy, vtipné situácie a hlášky. Mám veľa obľúbených amerických seriálov a práve preto dobre padol nejaký ten európsky, ktorý nám je predsa len bližší. Keby som ho teraz zachytila na nejakej TV, tak si ho asi pozriem znova. Z príjemnej nostalgie dávam **** ()

Gladi

Fiha taketo nizke hodnotenie tohto naozaj vtipneho serialu ma naozaj prekvapilo.Najviac sa mi pacili animovane prestrihy vyjadrujuce emocie hlavnej postavy. ()

angorka

Wow! Společně s Doktorem z hor, Komisařem Rexem, Kobrou 11 a Poldama z Rosenheimu nejoblíbenější německy mluvící seriál :-D. Roztomilá Lole, komixy, (ne)šťastné lásky, animované scénky a Berlííííín!!!! Nic tam přeci nechybí! ()

JK.89

Pro mě nepřekonatelný seriál pro mladé. Co epizoda, to originál. Skvělí herci, příběh i prostředí. Je to takové hezky evropské. Super humor, romantika, ale i drama. Co víc si přát. Navíc výborný dabing. Lolle je prostě moje hrdinka. ()

Evelyn02

Někdo to tady přirovnával k Sexu ve městě, mně to spíš připomíná zápisky Georgie Nocolsonové. Felicitas Woll je moc hezká, až by jeden nevěřil, že je to Němka :D ()