Nekonečná bouře

• Veľká Británia Infinite Storm

Zkušená horolezkyně (Naomi Wattsová) si při výstupu na horu Mount Washington v New Hampshire uvědomí, že se blíží sněhová bouře. Rozhodne se proto vrátit ještě před dosažením vrcholu. Cestou potkává opuštěného muže v nesnázích a musí je oba dostat dolů dřív, než se setmí. Natočeno podle skutečného příběhu. (HBO Max)

Sjoduk

Dve hviezdy len preto, že mám rád survival filmy. Väčšinu filmu vlastne len turistka Pam pomáha Johnovi, aby prežil a aby sa dostali domov z chladnej divočiny. A okrem toho, že naňho kričí jeho menom sa tam nič nedeje. Na konci sa dozvieme, prečo bol John v horách, v zime s chabým oblečením a aj to, že Pam mala podobnú traumatickú minulosť ako on. ()

yoryk odpad!

Neskutocna nudna a nelogicka blbost. Tolko somarin co bolo v tomto filme som ozaj dlho nevidel.Spojlere: Chlapik v kratasoch a v teniskach s tymi modrymi omrznutymi nohami by bol do par minut mrtvy v tom pocasi ale on este v pohode neskor so zlomenym kontikom a s omrzlinami dokaze utekat, to je neuveritelne. Skusena horska zachranarka nemala so sebou ziadnu vysielacku, satelitny telefon, proste nic..ten spratek bol tak protivny ze nechapem co ho tam nenechala a nesla po svych. Prisli na parkovisko a uplne v pohode nastartoval auto a s tymi chromymi nohami dupol na plyn a odfrcal kade lahsie.Kde v nich nabral cit doteraz neviem. Ked sa vracali chvilku bolo vsetko zasnezene, potom uplne v pohode zelen a o 2 min vo filme zase snehu navalaneho ale ze neskutocne. Tiez nerozumiem, ako mohlo byt este o 17:30 v horach v novembri svetlo...no cele zle. A hlavne ziadny survival sa nekonal, uplne v pohode zliezli dole, o par dni si to vykomunikovali co sa komu stalo a koniec 90 minutovej nudy.Bleee ()