Bývalý voják se s pomocí právě propuštěného bývalého vězně stane bojovníkem podsvětí a oba se postaví proti zločineckému bossovi, zkorumpovaným policistům a nájemným zabijákům. (Tomas.C.1509)

Arsenal83

Posledných 10 rokov je grilovačka s Grillom taká, že sa tešíte na super prepečený steak a nepohrdli by ste od toho hladu ani médium roštenkou, no po príchode s ústnym výrokom sťaby bernardín vám drahí hostitelia oznámia, že ide o grilovačku prudko vegánsku. A nech sa snažíte ako sa snažíte, stále vás ten pocit zo zachraňovania planéty nenasycuje. ()

Wacoslav1

No co se mě týče tak jak už jsem psal i jinde tak rozhodně nemám problém s Frankem Grillem. Pokud teda točí něco koukatelnýho v zázemí kompetentní produkce. S čím mám problém je režisérský manták pan Sesma který ani zde nepřekročil svůj stín. No prostě tyhle spotřební zetka na jedno brdo už snad nemůžou nikoho bavit, ale třeba se mýlím. Za mě maximálně 20% ()

Claw

"Lights Out" se nemůže rozhodnout, jestli chce být filmem o turnaji bojovníků, nebo o zkorumpovaných policajtech. Mně se víc líbily ty turnajové bojovky, které mi připomínaly Van Dammovo "Lví srdce". Akce byla sestříhaná příliš roztříštěně na to, abych mohl film doporučit. /40%/ ()

JASON_X

Nemohlo mi už dávno uniknout, že spousta lidí má s Grillem nějakej problém. Nechápu proč, sympatickej řízek a jeho role mu většinou dobře sednou. Kurňa a chtěl bych jednou v jeho letech vypadat taky tak, teda aspoň o deset járů mladší a namakanej jako hovado. V tomhle fláku se coby válečnej vysloužilec stane nájemným rváčem a postupně i mstitelem a ochráncem utlačovanejch a bojovníkem proti gaunerům i křivejm polišům a tak, znáte to, žádná hlubokomyslná záležitost, ale "jenom" jednoduchej přímočarej akčňák, nabušenej bitkama a hláškama. A ve vedlejších rolích spousta skvělejch týpku a typek, z nichž bych rád vypíchnul aspoň dvě baby - jednu skvostnou psychopatickou blondsku studenou jako led (Goldie ze Sin City!) a jednu pěknou pokérovanou Číňanku ostrou jako břitva (Fistful of Vengeance), obě nebezpečný jako kobry (i když bohužel ta druhá moc prostoru nedostala). Každopádně tenhle nekomplikovanej biják mi sedl fakt skvěle, parádní relaxačka po práci, takže i přes trochu retardovanej happyend zaokrouhluju nahoru. ()

Nix

Nečekaně povedená arénovka ve stylu fight club, kde veterán a hledač takových talentů se střetnou a budou se muset potýkat s řadou překážek. Ústřední dvojice mne fakt sedla. Grillo je likvidátor a má skvělou formu na svůj věk, Phifer taky skvěle sekunduje a celkově film nenudí. A občas se tu mihne další známá tvář a to i potěší. Hrozně mne bavily údery z mortal kombat tzv. x-ray kdy vidíte, co daný kopanec nebo úder zlomil, roztříštil atd. Aplikovat to do filmu bylo skvělé zpestření. Celková gradace příběhu mne bavila a bylo jasný, jak to dopadne, ale vůbec mi to nevadilo. Celkově krátká stopáž filmu prospívá. Za mne béčkové překvapení. ()

• Natáčanie sa uskutočnilo v Santa Clarite v Kalifornii vo februári 2022. (Arsenal83)