Student Body

Středoškolská studentka Jane Shipley (Montse Hernandez) se snaží napravit svůj roztříštěný vztah s nejlepší kamarádkou z dětství Merritt (Cheyenne Haynes) a zapadnout mezi své vzpurné vrstevníky. Když Janein učitel matematiky překročí své hranice, apatická středoškolská administrativa donutí Jane a Merritt, aby vzali věci do vlastních rukou, čímž jejich vztah dožene k dalšímu chaosu a vyvolá smrtelné následky. (Immortal17)

LV.Helter

Prijemný podpriemerný horor na jedno pozretie, ktorý splňa azda všetky klišé slasheru. Začína to až tak pomaly, že som si v tretine musel skontrolovať či namiesto hororu nesledujem tinedžerskú dramo/komediu, každopádne potom sa dej rozbehne, príde na niekoľko gore efektov, kladivo bije ,atmosféra je v pohode ALE už reálne od začiatku viete kto zomrie, v akom poradí, herci su veľmi nevyrazní a logika chovania postáv je veľmi otázna.. Na zabitie večera je to okay. ()

ricci.s

Dve študentky potopia svojho neobľúbeného učiteľa matematiky a pomsta na seba nenechá dlho čakať. S ďalšími troma kamarátmi sa ocitnú zatvorení v škole a prenasledovaní zabijakom. Toto je taký slasher bez veľkého krviprelievania, čo je asi jediný problém, pretože vrah používa kladivo, raz drbne po hlave a je to. Na druhej strane, je to pekne nakrútené a postavy sú sympatické, takže mi film vlastne ani ničím nevadil. Čo sa týka zápletky, nič originálne. Priemer, pozrieť sa dá, zabudne sa rýchlo, ale to nič, hlavne, že divák netrpí. ()