Late Checkout

Sledujeme skupinu přátel, kteří si pronajmou chatu ve svém starém rodném městě, kde však dojde k sérii brutálních vražd a oni se stanou dalším cílem vraha. (JasonCZ)

darkrobyk

Očekával jsem spíše lesní slasher, ale bohužel stromy moc prostoru nedostaly. Samozřejmě člověk nečeká špičkové herecké výkony, když má být většina postav zamordována. A popravdě jsou mi milejší prkenné, než hystericky vyřvané. Takže skupina lidí se sejde na chatě uprostřed lesů a permanentně žvaní. Do toho přijede Zack, který nabourá veškerou pohodu. No a pak se střídají dlouhé užvaněné pasáže s kratinkými, kdy vrah někoho vykydlí. Část záběrů jde mimo kameru, část je standardní gore - podříznutí, provrtání, rozříznutí. Velkým minusem je hudba, která je dobrá, leč atmosféru ani napětí nenavodí. Jednu hvězdu za střeva ven, druhou za první pomoc žehličkou - to už jsem vybouchnul. Závěr s páčidlem měl nakročeno do solidní splatterové komedie, leč zůstalo jen u toho. Každopádně z nebožáka stříkaly střídavě krev, vazelína a motorový olej, což pobavilo úplně nejvíce. Pro běžného diváka rozhodně ne! Každopádně především se musel bavit filmový štáb s herci... ()

oveckaoa

Amatérský slasher o vypatlané krávě  ve svářečské kukle  a jejim synovi (to  kdo to dělá je úplně jedno a není to ani spoiler jsou to náhodní lidé bez vazeb na oběti nebo bez motivu)  co zabíjí partu teenagerů někde v chatě a na konci ta ženská dostane hysterák jen z toho, že se jí jedna přeživší optá kdo je . Je to levné herci jsou příšerní (ta černoška) a působí to uměle. Pochválit se dá maximálně bodycount (přes 6 mrtvých) a gore (uškrcení střevy) . P.s. bral bych celovečerní verzi Demoni Inferno  :-) P.s. 2 Jak to přežil co to je za blbost? 40 procent ()

pornogrind

Pokud hledáte film s originální zápletkou s vypilovanými dialogy a se sympatickými postavami kterým by se dalo fandit tak tento film to rozhodně není. Late Checkout je nízkorozpočtovej amatérskej slasher kde postavy slouží jen jako figurky pro zabití a né abyste s nimi sympatizovali. Dojde i na gore. Něco se v rámci rozpočtu celkem povedlo třeba škrcení vlastními střevy(ačkoli to není nic originálního), něco je naopak mimo kameru a škoda té žehličky(tady je ten nízkej rozpočet znát asi nejvíc) kdy mohli tvůrci přidat aspoň digi kouř. Působilo by to rozhodně věrohodněji. Takže když se nebudu pozastavovat nad tou všudypřítomnou laciností, neoriginálností a výkonem (ne)herců je to prostě přímočará vybíjená se sympatickou stopáží. Nic víc nic míň. Sice se spoustou chyb ale bez zbytečných keců. Pak už je jen na divákovi jestli od filmu očekává něco víc a jestli mu vadí nebo nevadí nízkorozpočtová amatérská filmová tvorba. Mě to rozhodně nevadí. Pro každýho to ale rozhodně nebude a je mi jasný, že spousta diváků to asi nedokáže překousnout. Slabší 3hvězdy. PS. Doporučuju film nevypínat hned jak se objeví závěrečný titulky ()

Kudly4

Nejedná se vyloženě o sračku. Kdo má nakoukáno pár desítek nízkorozpočtových Slasherů, tak by ho to nemělo urazit. Těch no name usoplenců, bych si v tom hodnocení nevšímal. Každopádně, pokud čekáte kvalitu, vyhněte se obloukem. Mně vyloženě tady nesedlo hlavně to obsazení, ty holky prostě pěkný nejsou, kozy taky stejně neukážou, vlastně na nahotu vůbec nedojde, což je na takový Low Budget Horor/Slasher velký mínus. Dialogy jsou klasicky o hovně, je to extra blboučký, hlavně to finále a kamera bůhvíjak skvělá taky není. Musím ale pochválit úvodní scénu, která byla výborná, sem tam nějaké to Gore, svářecí maska byla oukey a hodinová délka, která je tak akorát. Tenkrát jsem ale při oznámení Late Chceckout, čekal rozhodně vyšší ligu. (18. hodnocení) ()

JASON_X

Perla, ne-li jeden z vrcholů filmového brutalamaterismu! Kdo z horrorových/slasherových fandů by si nechtěl splnit sen, natočit s partou nehereckých kámošů a kámošek vyvražďovačku na lesní chatě! A nebohé oběti nechat kuchat a pak škrtit jejich vlastními střevy, probodávat je, provrtávat je, podřezávat je, mačetovat je, týrat jejich oční bulvy a vymýšlet další a další způsoby sadistické tortury. Ale když máte místo herců opravdu jen ty kámoše a kámošky (plus jejich rodiče), rozpočet tak nízký (nebo lenost tak vysokou), že si nejste schopni obstarat ani dvě policejní uniformy, když triky moc dělat neumíte (ač se snažíte co to jde), výsledek pak podle toho vypadá. Tady lze hodnotit odpadem i pětihvězdou a každý takový názor se dá hravě zdůvodnit. Já se tedy bavil výborně, ale vocaď pocaď, zase takový skvost to není. Kdyby aspoň "mrtvoly" necukaly víčky, kdyby se nekauterizovalo studenou žehličkou, kdyby údajný největší prcíř ze všech zúčastněných chlapů nevypadal (bez ohledu na kérky) jako stydlín a otloukánek, kdyby... Ale nadšení, smysl pro nadsázku a zjevná láska k žánru se cení. A fiktivní trailery byly slušná hlína. ()