Reklama

Reklama

The Curse of La Patasola

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Dva páry idú na stanovačku do lesov, kde si pri ohni rozprávajú strašidelný príbeh o La Patasole, príšere z juhoamerického folklóru, ktorá údajne zabíja ľudí, ktorí boli vo vzťahu neverní. Verných nechá na pokoji, tí ju dokonca ani nevidia. Naše dva páry sú tak pred ňou v bezpečí... Alebo nie? Výlet do lesov môže byť testom vzťahu, rovnako ako aj vôle prežiť. (B3n)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (2)

B3n 

všetky recenzie používateľa

Príjemná, pomerne predvídateľná jednohubka, v ktorej čas ubieha rovnako rýchlo divákovi, ako hlavným postavám. Pre toho, kto má napozerané horory, sa v tomto filme neukáže prakticky nič nového, čo by už nevidel, napriek tomu však nezaškodí si ho pozrieť. Na začiatku trošku scenárista tlačí na pílu s feminizmom a mačizmom, neskôr sa však táto ústredná téma úvodu filmu dostane úplne do úzadia a dá sa to zvládať. Na filme je príjemná atmosféra lesa, izolovaná sociálna skupina rieši nahromadené problémy v uzavretom prostredí, môžeme sa tak sústrediť na dej. Dalo sa z toho vymačkať oveľa viac šťavy, hlavná príšera filmu mi prišla podivná, na jedno zhliadnutie to ale stačí. Určite sa k tomuto filmu už nevrátim, predpokladám celkové hodnotenie filmu, ak si to môžem dovoliť odhadnúť podľa histórie, na cca 30-35%. ()

SpicyNugget 

všetky recenzie používateľa

Dva nejlepší kámoši si se svými holkami vyjedou kempovat do lesa. Vypráví si historky o La Patasole - ženě s jednou nohou, která zabijí nevěrné muže a nevěrné ženy posedne. Nikdo tomu nevěří a konflikt mezi Naomi a Danielem se stupňuje. Nakonec se spolu začnou líbat, o čemž jejich polovičky netuší. La Patasola ale nevěru vidí a začne úřadovat… Malinko mi vadil ten feministický dialog na začátku a bubák až na samém konci, ale jinak to bylo napínavé a drželo to mou pozornost až do konce. V podstatě tu nebylo pro fanoušky hororu nic nového (kromě zápletky bubáka), ale koukat se na to dalo. La Patasola mi byla (kupodivu) sympatická. Fajn jednohubka na večer. ()

Reklama

Reklama

Reklama