Kto prežije - Mikronésie

(séria)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (viac)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

hansek990

Potom co vypadli mí 3 oblíbenci mě to začalo pořádně srá* a už vůbec se mi nelíbilo, že ty protivný krávy ovládli celou hru. Nikdy jsem u survivoru nebyl víc naštvanej, než když jsem zjistil, kdo vyhrál!! ()

Brain32

Nemyslím si, že to je nejlepší řada… To vůbec ne, vlastně jsem posledních 6 dílů ani nevěděl komu fandit. Všechny holky mi přišli jako vymaštění blbky. Nakonec to vyhrála Parvati což byla jejich hlavní představitelka. Škoda Ozzyho, škoda Jamese. Ozzy si to, ale svojí arogancí projel sám. Největší blb byl nakonec ten blonďák, to fakt nemělo chybu jak se 2 kola před koncem vzdal tý imunity a šel domu :D škoda ho byl vcelku sympatický, ovšem být na jeho místě chodím kanálama. ()

Vitasex

Tohle prostě nežeru. Kdyby vyhrála Cirie, dám 5 *, kdyby vyhrála Amanda, dám 5*, ale když vyhraje "ta třetí", pravděpodobně nejhloupější hráčka která se už v CI dostala daleko ptž se jí nikdo nebál, která se v HVV dostala daleko jen kůli Russellovi, a která tady vyhraje bůh ví proč, i když si to absolutně nezaslouží, tak dávám jen 3*. A možná i to je moc. Parvati je nejpřeceňovanější hráčka v historii, která se do soutěže dostala přes postel producentů, a podobným stylem i hraje. Ale důležitý je říct, že zatímco třeba Amanda nebo Cirie hrály dobře i ve svých původních sériích, Parvati nikde nepředvedla nic, a vždycky se jen vezla s někým silnějším. ()

IrmaVep

Uživatel "Tom Riddle" ve svém (editovaném) příspěvku naprosto vystihl mé dojmy. V průběhu sledování show jsem totiž i pravidelně po každé epizodě pročítala komentáře na českém fan-webu, kde to bylo v bledě modrém to, co čtu tady... "Ozzy je bůh!" a "Co tam furt dělá ten línej vorvaň Cirie!" apod... lezlo mi to krkem, takže jsem ráda, že nejsem jediná, kdo pojem Survivor chápe jinak. Takže díky, Tome R. Jediný bod, kde se neshodneme, je úplně poslední věc a to oblíbenec... Natalie opravdu nemusím. ()

mpet

Rozhodně nejlepší série Survivora, kterou jsem měl možnost vidět. Nejenže vyhrál člověk, kterému jsem fandil, ale způsob jakým se k vítězství dopracoval byl prostě úžasný. A ať si říká kdo chce co chce, toto vítězství bylo naprosto zasloužené, neboť jen svaly by k vítězství stačit neměly. Tolik blindsidu zatím nebylo možné vidět v žádné jiné sérii, tolik zranění také ne a hlavně tolik totálních hloupostí, které ti chlapy byli schopni vytvořit, no to jsem ještě neviděl. ()

nolitimere

Prečo sa zas musím rozčulovať pri tej naj reality show ... tie 3 fit bičis to mali pod kontrolou to bez debaty , ale prečo práve Sirííí kokos dúfam , že ju už v žiadnej sérii neuvidím ,, bo se asi pobleju ,, ... výhra dopriana osobe , ktorá si až moc o sebe myslí ale podla mňa na to nemá a taktiež averzia ... ()

Hidan

Super série, hodně překvapení, zajímavý až do konce, žádná sólo jízda jednoho soutěžícího (jak už se párkrát stalo), šťastná ruka na výběr hráčů. Jedna z těch nejlepších řad. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase - velká škoda všech, kteří odstoupili, zamíchalo to negativním způsobem se hrou. Fanoušci měli strašný štěstí, že hned po vyloučení tahouna kmene se kmeny promíchaly. Ženská aliance v daný situaci rozhodně skvělý nápad, sice doteď moc nechápu, jak jim to mohlo tak snadno projít, ale dopadlo to pro ně nejlépe, jak to jen šlo. Cenu za největšího naivku získává rozhodně Eric, takhle se nechat citově vydírat a manipulovat... hezky si ho holky zpracovaly. Co se týče sympatií/antipatií moc jich u mě série nevyvolala, s výjimkou Jonathana a jeho zranění a již starších názorů na soutěžící z řad minulých. Á propos k nim - Parvati si zasloužila vítězství, je to jedna z těch úplně nejlepších hráček, v Survivor Hall of Fame je zaslouženě (a taky se na ní hezky dívá). Na úplně opačné straně spektra je pro mě nejvíc nesympatická soutěžící Micronésie a možná i celého Survivor - Cirie. Hrát jako svině je jedna věc, koneckonců je to hlavně hra, ale být svině je druhá věc. Přišla mi strašně jiná od její první účasti v Panamě, nejspíš to bude proto, že tam nebyla tolik v sedle, nebo že v porovnání se svojí aliancí, kterou tam měla, bylo lehký vypadat rozumně... v každým případě to bylo pro mě zklamání. Za vrcholný podpis její osobnosti považuji jak komentovala zranění, teď si nevzpomenu jestli to bylo když končil Jonathan, nebo Oscar, ale fakt třída na zdravotní sestru... odporná a tlustá kreatura. ()

Vassa91

!Spoilery! Vynikající série plná spousty velkých zvratů, která však nepůsobily jakoby "nereálně", jak tomu často bývá v jiných sériích. Komando černých vdov doslova ovládlo hru - což mě samozřejmě jako obdivovatele Ozzyho mrzí. Ale nedá se svítit, mozek prostě v této soutěži vyhrává častěji. Co se týče vítězky, tak Parvati je podle mě ideálním prototypem vítězky, která svou strategii povýšila téměř k dokonalosti, k tomu si připočtěme její schopnost vyhrávat individuální imunity. Výsledkem je podle mého názoru nejlepší ženská vítězka vůbec. Každopádně musím ocenit, že i produkce to zvládla výborně a více méně všichni dostávali velmi podobný prostor na televizních obrazovkách a člověka by na začátku vůbec nenapadlo, jak to celé dopadne. ()

K4sum1

"This isn't it! This isn't it! This is so stupid! This is just a napkin. This isn't it! It's a fuc*ing stick!" Jo a pane Kop1x, Eliza nebyla vůbec naivní, jak si myslíte. Ona moc dobře věděla, že tohle není imunita, ale tím, že jí zahrála, a Ozzy byl natolik hloupý, že se prozradil, že jí vyrobil, ho prozradila, že má on opravdovou skrytou imunitu, což také vedlo k jeho vyřazení. Eliza je velmi podceňovaná hráčka, ale je lstivá a velmi inteligentní. To by asi nebyla (tehdá) na právnické škole :)) Jinak vítězství naprosto zasloužené. Parvati je královna Survivoru, fyzicky silná, takticky úžasná a hrozně sympatická. ()

Mallorca

Všem moc doporučuji shlédnout tuhle sérii, podle mě určitě nejlepší série v té době (řady 1-16). SPOILERY. Naprosto úžasná série, kde každá kmenovka po sloučení je jedno velké překvapení. Narozdíl od spousty ostatních tady jsem byl velkým fanouškem ďábelské trojky Amanda, Parvati, Cirie, tyhle manipulativní mrchy byly prostě dokonalé. Jen mě mrzelo, že se v této řadě vrátila finálová dvojka, moc by mě zajímalo, jak by dopadlo hlasování ve finálové trojce, protože ty holky byly neskutečně vyrovnané. Amandy jediný problém je, že neumí závěrečné kmenovky, myslím že před kmenovkou by většina poroty hlasovala pro ni, ale zatímco Parvati dokázala svoji hru skvěle prodat, Amanda byla stejně jako v Číně hrozně defenzivní, škoda, přál jsem jí to. Vítězka je nicméně taky moc zasloužená, dokonalá strategická hra. Ještě v žádné sérii nebyl jeden ohromný blindside za druhým jako tady, přičemž to vyvrcholilo slavným nejhloupějším tahem historie. Kromě již zmíněné trojky byl ještě mým oblíbencem Ozzy. Neoblíbenci: Joel, který měl místo mozku jen svaly, neuvěřitelný tupec Jason ("je to jen blbý klacek"), který navíc trpěl komplexem z Ozzyho, no a Eliza u které jsem měl stejně jako na Vanuatu strach, aby jí nevypadly oči z toho, jak je neustále protáčela. Jediné mínus téhle série (za což ale tvůrci nemůžou) jsou dva nedobrovolné zdravotnické odchody, které mě mrzely o to víc, že museli odejít zrovna hráči, kteří byli do hry opravdu hodně zapálení a rozhodně se jen tak nechtěli vzdát (prvního evakuovaného jsem sice v jeho původní sérii neměl rád, ale tady mi ho kvůli tomu konci bylo hodně líto, protože hráč je to výborný). Celkově výborná série se spoustou neskutečných kmenovek a extrémně silnou finálovou trojkou, tohle se bude budoucím sériím překonávat hodně těžko. ()