Megahroznýš

• USA Megaboa

Na vzdáleném ostrově u Chile se dva pytláci snaží najít vhodnou kořist, když narazí na obrovského a nebezpečného hroznýše. Nejsou však na ostrově sami. O život půjde i profesorovi a jeho pěti studentům, kteří jsou zde na průzkumné výpravě, a budou se také muset před vražednou hadí bestií zachránit... (TV Prima)

oveckaoa

Hodně vyměklé Asylum neničí se tam baráky neničí se tam auta má to i malý bodycount a ani ten had se tam neobjeví moc. 2 pytláci jsou na ostrově objeví obří megabou a ta jednoho sežere zůstane tam jeden  na ostrov doletí skupina co tam jde zkoumat nějaké kameny jejich učitele kousne had a oni mu hledají protijed. Roberts zde skoro celý film jen sedí na prdeli tomu se říká dobře vydělané peníze a celkově to působí dojmem jako byly dříve Pythoni nebo Boa vs python. P.s. proč toho hada nezabily však ho měly uspaného jen tam ležel stačilo ho dorazit?  P.s. 2 Jako vážně ona po něm házela tak malý kus větve ? 40 procent ()

kenkaku odpad!

Had přijde na scénu MINUTU-ČTYŘICET po začátku (takže s čím máte tu čest je jasno celkem rychle). Při zobrazení jména Eric Roberts v titulcích jsem to vypnul (3:40). A to není o averzi vůči němu. Naopak… chci si ho zachovat ve vzpomínkách ze Specialisty nebo Expendables. ()

rublik05 odpad!

Ve své podstatě je to vlastně takový typický představitel svého žánru, tj. otřesně natočený a mizerně zahraný „horor“, kde se parta totálně nesympatických a hloupě se chovajících postav snaží utéct před obrovskou hadicí, jejíž vzhled se tradičně podobá výtvarnému umění dětí v mateřské škole. Příběh je tedy jasně daný, tempo je šíleně uspávací, většinu času se nic zajímavého neděje, závěrečný bizár je už jen takovou pomyslnou třešničkou, taková krásná tečka za tou intenzivní, dlouhotrvající hloupou nudou. Megahroznýši by podle mě mnohem více slušel žánr parodie, takhle je to jen hodně, hodně špatný pokus o horor. 0/10. ()

Astaroth12

Mal som obdobie, keď som tieto Asylum Mockbustery pozeral pravidelne, ale teraz už radšej len sporadicky. Nebudem si tu kaziť klávesnicu, aby som napísal, aké všelijaké chyby tento film mal, bolo by to celkom zbytočné. Ja som vedel do čoho idem a tak mna tento film nemal čim prekvapiť a hlavne šokovať. Hádam iba jedna postava, ktorá zožrala encyklopédiu mi tam dosť vadila, ju počúvať bola väčšia tragédia, ako sa pozerať na tu vypasenú digitálnu užovku. A Eric Roberts sa chce  asi dostáť do guinessovej knihy rekordov za najviac natočených filmov za herecký kariéru. Lebo v jednom roku má na konte aj 35 filmov, čo si myslím je mega veľa i keď väčšina sa k nám ani nedostane. No tento sa sem dostal, ale ako skoro všetko, čo poslednej dobe natočil je čistý brak. Slabé 2*. ()