Tak například Jack Singer, poněkud naivní a důvěřivý mladý muž prohrál při partii pokeru nejen osmdesát pět tisíc dolarů, ale protože neměl na zaplacení, přistoupil na návrh svého mafiánského protihráče, aby mu na víkend zapůjčil svou přítelkyni Betsy Nolan. Pouze na jediný víkend a aniž by mezi nimi k něčemu došlo. Pouze jako společnici. Z toho samozřejmě nekouká nic než problémy. Vítěz Tommy Korman si svou kořist odveze na Tahity, kde s ní stráví kouzelný víkend, zatímco Jack se ji po návratu snaží všemožně přesvědčit o tom, že zase tak moc bezva to nebylo. Betsy však byla okouzlena a tak je jasné, že aby na Tommyho výlet zapomněla, bude se Jack muset hodně, ale opravdu hodně snažit. (oficiálny text distribútora)

Bilky

Komedia+Thriller??? Ako? Kde? No tu urcite ani nahodou! Mozno romantika s prvkami akcie ale urcite nie vtipna! Este k tomu toporne herectvo hlavnyx hrdinov a sablonovity scenar tahaju tuto nudu este nizsie. Jediny slusny vykon podava James CAAN a telo S.J.PARKER ;) Podobny namet aj ked trosku z inej strany ponuka aj NESLUSNY NAVRH a aj ked o hviezdicku vyssie tiez ziadna slava ale kopec nudy... ()

Yambo

Na konkurečních televizích běžela ordinace v růžovém čemsi nebo trapnoty a něco jsem potřeboval mít puštěný u vaření. Tak z tohohle pohledu to naprosto vyhovovalo. A to i přesto že se sešli dva herci které nemám rád. No jednu hvězdu přidám za Jamese Caana a lehce komediální mafiánskej nádech jeho poskoků ve stylu Přeber si to. ()

shinlove

To byla ale blbost! Jak mohl vůbec Cage takhle začínat :( tohle je prostě strašná slátanina a ukradený scénář Neslušného návrhu..to je strašná hovadina, kterou bych už nikdy nechtěl vidět znovu. Nicky, takhle tedy ne! 1* ()

lele

já se teda pobavila slušně (možná to bylo únavou a nulovým očekáváním), i když jsem neviděla začátek a dodnes nechápu, proč si ten Tommy chtěl Betsy tak strašně moc vzít. Ale jak zahučel do té díry, to jsem se málem počůrala :D ()

cachanell

Obyčejná skororomantická komedie. Na jednu ženu dva muži - jeden bohatý a jeden trochu trouba. Ovšem vidět Nicolase Cage v elvisovském ohozu - pěkné :-)) Komedie vhodná tak opravdu na sobotní odpoledne, když venku silně fouká vítr. ()

Lucie505

Tak tohle mě docela bavilo! Nápadité, sympatické, a James Caan nebyl ani oplzlý, ani nehezký, ale vážně celkem okouzlující! A Nicolas Cage mě přesvědčil, že se se svým zjevem hodí snad do kterékoli role. Ať už má být něžným milovníkem, ztroskotaným pokrovým hráčem, nebo obchodníkem se smrtí. ()

Rattlanake

Jedna hvězdička za Nicolase Cage, jinak špatná komedie s velmi nesympatickou S.J. Parker, která vypadá a hraje jak postižený číňaň ztracen v Malajsii. ()

andy60

Film, který trpí nedostatkem humorných scén (i když pár se jich tam našlo), a příšerným zvukem. Tohle fakt nedoporučuji majitelům kvalitního domácího kina, protože to zní jako z tranzistoráku. Celkově je to nenáročná oddychovka, která sice nenudí, ale rozhodně nenadchne. ()