Neymar: Dokonalý chaos

Tak tohle je Paříž (E03)

(epizóda)
Dokumentárny / Športový
USA / Brazília, 2022, 53 min

Kvůli napjaté situaci v týmu PSG si Neymar dá trochu pohov, aby si znova uvědomil, proč má fotbal vlastně rád. A taky změnil život spousty lidí ve svém rodném městě. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Ney prijal ponuku od PSG a presúva sa do Paríža. Po dvoch rokoch kedy striedal jedno zranenie za druhým sa cíti v teame zle a chcel by sa vrátiť bo Barcelony. vedenie PSg mu ale dáva stopku. Do jeho života vstupuje Covid aj podozrenie zo znásilnenia. Prevedenie: Strastiplná cesta. Prestup do PSG aby vyhral vysnívanú ligu majstrov a nakoniec končí pred jej bránami. Majstrovstvá sveta 2018 končia debaklom a do toho nútená pauza kvôli Covidu a osobné problémy. Táto časť je najdramatickejšie z môjho pohľadu. Ten neustály kontrast medzi rodinou a kariérou. Kde by som ja osobne teda nedal ruku do ohňa za toho jeho syna. Keď si pozriete rodičov tak tam evidentne niečo nehrá. Do toho ten jeho imbecilný tatko, ktorý stále rozpráva iba o prachoch. Nikto sa nestará o to čo je pre samotného Neya to najlepšie. 80% ()

rt12

Podle mně se toto nedá hodnotit. Hodnotíme zde zpracování dokumentu, nebo samotného Neymara ? Vše je ovlivněno hlavně tím, jak je Vám tato hvězda sympatická. Na jedné straně  kouzelník s míčem s nadáním pro fotbal to se nedá upřít. Na druhé straně pozér, nevychovaný spratek, sólista v kolektivní hře a hlavně nechutný simulant. Já osobně ho nemám ráda a vztah k němu se nezměnil ani po tomto dokumentu. Proto nehodnotím. ()

William_

Dokument má vzestupnou tendenci, a tak třetí díl naprosto zaslouženě dostává nejvyšší hodnocení za nezkreslený pohled na kariéru Neymara v PSG, které tedy já nemohu vůbec vystát a byla to chyba, měl zůstat v Barce, ale kdo já jsem, abych radil :D ()