Neymar: Dokonalý chaos

Velká brazilská naděje (E01)

(epizóda)
  • USA The Great Brazilian Promise (viac)

Z Neymara, který pochází ze skromných poměrů, se stala hvězda s pečlivě budovanou image a globální značka. Na každém kroku ho ale provází kritika. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Neymarove začiatky v Brazílii a v tíme Santos. Pohľad aj do jeho súkromného života a jeho rodinu či priateľov. Cesta až ma majstrovstvá sveta ktoré v roku 2014 hostila práve Brazília. Prevedenie: Ja osobne Neymara neuznávam pretože ho beriem skôr ako značku, než ako futbalistu top triedy. Je to pre mňa človek, ktorý nemá pokoru na ihrisku a bolo celkom zaujímavé zistiť, že ju nemá ani v súkromí, kde na každej stene v jeho byte visí fotka s jeho podobizňou. Neveril som tomu ale viac ako samotný hlavní hridna dokumentu ma iritoval jeho otec, ktorému evidentne ide iba o prachy a snaží sa so synovej popularity vyždímať aj posledné.  45% ()

Marze

Zbytečně nastavovaný dokument o přeceňované hvězdě, která nenaplnila svůj talent. Aktuálně v Lize mistrů miliardářský  jeho Paris Germain opět vypadli. Nová posila - nejlepší hráč světa Lionel  Messy, se chytil špatné party  s monstrem Neymarem  s výbušnou povahou z chudé Favely  a s hvězdným Francouzem Mbappém. Tahle parta dohromady nefunguje a vyřadila je parta Realu Madrid, kteří vyhráli Ligu mistrů třikrát po sobě...Brazilský národ z dokumentu vychází jako mentálně postižení. ()

rt12

Podle mně se toto nedá hodnotit. Hodnotíme zde zpracování dokumentu, nebo samotného Neymara ? Vše je ovlivněno hlavně tím, jak je Vám tato hvězda sympatická. Na jedné straně  kouzelník s míčem s nadáním pro fotbal to se nedá upřít. Na druhé straně pozér, nevychovaný spratek, sólista v kolektivní hře a hlavně nechutný simulant. Já osobně ho nemám ráda a vztah k němu se nezměnil ani po tomto dokumentu. Proto nehodnotím. ()