Královské zacházení

• USA The Royal Treatment

Kadeřnice Izzy chytí příležitost za pačesy a zapojí se do příprav na svatbu okouzlujícího prince. Když to ale mezi nimi začne jiskřit, dá přednost lásce, nebo povinnosti? (Netflix)

EvaBrigancia

Strašný. Kýč nejtěžšího kalibru. A ta chudinská čtvrť za kolejemi? To jako vážně? Kdyby tam byla alespoň špetka originality. Občas se neubráním ohromením nad absurditou vyobrazení jakože strašně hodné ženské. Nemá prachy, ale každý den kupuje jídlo pro celou čtvrť. Tak určitě.. ()

Slack odpad!

Konečne sme sa dočkali. Netflix zakomponoval do filmu pasáž, v ktorej jedna postava vysvetlí druhej ako je možné, že sa v jednom kráľovstve vyskytujú ľudia toľkých kultúr. Kto neuvidí, neuverí.... ()

mia.com

Jednu hvězdu za scenérii království a celkem fajn soundtrack. Jinak je to dost podprůměrná, ničím nezajímavá klišé klasika. A chyběli mi tam hezcí hlavni hrdinové, bohužel se mi nelíbil ani jeden z nich. ()

JanJakJan

Pozor spoiler😂: Klasická, americká představa o tom, jak obyčejná holka sbalí prince z vymyšlené země. Po nesouhlasu královské rodiny odjezd zpět nejidealneji do NY. Celá zápletka končí tím, že v Centralparku mají zřejmě  půjčovnu koni na  kterém si  přijede vyzvednout svou neurozenou princeznu…. vtipná oddechovka u které  se vám podaří vyžehlit spoustu prádla a možná i uvaříte🤩 ()