Jedinečná silvestrovská show a oslava 90. narozenin legendární herečky... Zažijte s námi výjimečný konec roku. Připravili jsme pro vás zcela originální kompilaci autorských vystoupení, zábavných scének a hudebních čísel. Největší hvězdy přinášejí jubilantce a divákům svůj dárek. Půjde o performance vytvořené jen pro tento unikátní večer nebo o nejoblíbenější písničky. Celou show otevře fantastické taneční číslo, na diváky i na oslavenkyni čeká mnoho překvapení, a především mimořádná zábava. A dokonce hvězdné bude nejen jeviště, ale i celé hlediště. Bude to prostě největší flám! (Česká televize)

Chudobka

Bohdalovou sice už řadu let ráda nemám, ale byl to pořad koncipovaný jako oslava jejích 90. narozenin, tak to musím tak brát. Ta ženská za svůj život něco dokázala a být takhle fit v tomhle věku , to se hned tak nevidí. Mladším divákům muselo být jasné, že to nebude pořad pro ně, takže nechápu, proč se na to dívali a proč to hodnotí jako odpad. Byly tam i zdařilé scénky a občas  hudba - např. 4Tet je skvělý a Zagorovou taky můžu. Šípovo vystoupení se mi líbilo. Michal David hrozný, to ano. Ale přežila jsem to .V posledních letech už na silvestra sleduji vlastně jen Všechnopárty nebo něco na Artu. ()

Lukrecie

A proč ne? Příjemný retro večírek, mně se to celkem líbilo. "Darovat ženě květiny je jako pohladit ji po duši. A žádný muž by na to neměl zapomínat." "Jako každá žena jsem někdy složitá, ale jako každá žena jsem vždycky jednoduchá." Jiřina Bohdalová; Asi jen jednu podstatnou výtku mám - velká oslava ega či oslava velkého ega? ()

Randyz

Playback mě rozčiloval, ale jinak mi přišlo, že se opět po letech vrátil bezva koncept televizního Silvestra. Sice jde o estrádu, kde se prostřídají kvalitní umělci a bohužel i ti, kteří by raději měli zůstat v propadlišti dějin, ale na druhou stranu se nelze 100% zavděčit každému. Ale oproti sestříhaným a archivním opakovaným pořadům z předchozích let to byla skvělá a příjemná změna opět vidět takovou velkou společnost bavících a smějících se umělců 🙂 ()

pulula

Se Silvestry V.Menšíka se to samozřejmě srovnávat nedá, ale pokud to srovnám se soudobými "zábavnými" pořady, které jsou plné sestřihů a trapností, tak tohle byla špička. Jak píše L-wyz, chtělo by to více scének. Pokud jde o playback, přimhouřím oči. Jde přece o silvestrovskou zábavu a ne o koncert. Myslím, že šlo o pěknou poctu paní Bohdalové s řadou umělců, ať už si o nich myslíte,co chcete, které všechny takhle hezky pohromadě už nejspíš neuvidíte. ()

SOLOM.

Beru to tak, že to bylo na počest Bohdalky, která ať se to líbí nebo nelíbí, patřila – no pořád patří mezi naše umělkyně, které za svůj bohatý umělecký život něco dokázaly a proč by nemohla oslavit své narozeniny v TV. Já ji přeju hlavně zdraví…Smutný je ten všudypřítomný playback – doufám, že za to gratulanti alespoň neměli žádný honorář a šli tam skutečně popřát, ale nejsem naivní…Taky bych raději viděl více legendárních scének, než vyschlou Helenku nebo upoceného Davida, ale je fakt, že ty jejich hity si dodnes každý druhý zpívá…Jak bylo zpíváno a řečeno v závěru čtyřkou Kotek – Prachař – Brzobohatý – Bouček („Jiřina vystřelená…“). ()