Tvůrci ikonického internetového seriálu sKORO NA mizině přichází s novým seriálem Liga mužské moudrosti, který je opět financován pouze z finančních příspěvků svých fanoušků. Tento útok na hyperkorektnost přinese nejen nové téma, ale i nové herce, jakými jsou například Michal Isteník, Eva Leinweberová či Tomáš Havlínek. Kreativní tým a Jiří Langmajer však i nadále zůstávají. Hlavní myšlenka seriálu je, že se tvůrci musí postavit proti hyperkorektnosti současné doby, proti špatně podanému či zneužívanému fenoménu #metoo a tak dále. (Filmové studio Dolní Vítkovice)

ssarka

nemůžu říct že příběh je nějak výborný, nemůžu říct, že by mi nevadila sprostá mluva, ale nebetyčně už mě se.e moda korektnosti....takže dávám tři hvězdy, protože odvážné názory od dob České Sody tu opravdu chybí a je potřeba kopat do lidí, aby se z těch kravin jako je korektnost a x druhů pohlaví probrali...jinak Isteníkovi tyhle roličky opravdu ale opravdu sednou a je v nich geniální...Čtvrtníček byl a pořád je bůh a TO, co zde hraje je opravdu nechutně super :) ()

Motherlovebone odpad!

Tak to je taškařice, jakou svět neviděl. Uplná píčovina vo hovně, což je naprosto v pořádku. Tady si akorát kuci řekli, že to skoro na mizině něco dalo, tak to zkusíme znova. A vono to už nedává nic. Jestli se potřebujete vyblejt, počkejte na kreaci p. Čtvrtníčka, kterej to pojal tak nějak lidově. ()

argus123

Len 52 % ? Boha vy ste chcípáci. Vynikajuci nastupca Českej sody. Takíto humor je potrebný v spoločnosti, hlavné je sa nepriposrať. ()

Metuje

Nechápu to poměrně nízký hodnocení. V porovnání se světovou tvorbou nic moc, nicméně s ohledem na příšernou tvorbu českou mě tahle nezávislá jednohubka docela potěšila a pobavila. Jasně, nejedná se o vrchol humoru, občas je to pěkně trapný, ale dobrý. ()

JB001

Po shlédnutí poslednícho dílu musím konstatovat díky Bohu že je konec. Potenciál to mělo velký, ale celkově velké zklamání. Naštěstí tu bylo fotbalové MS v Kataru a to bylo mnohem povedenější ()

SkeeveTulp odpad!

Křečovitý pokus o nekorektní a anti-woke humor. Tak křečovitý, že je trapnější, než to, z čeho se pokouší dělat srandu. Na Dostálovou se dobře kouká, i se jako jedna z mála snaží hrát, ale tím se to bohužel neutáhne, protože scénář nestojí ani za tu starou bačkoru. ()

OŠmíd

Velké zklamání. Ta nekorektnost (a kolikrát to není ani taková ta příjemná nekorektnost, nýbrž normální zlé vidláctví) je tu tlačena tak moc na sílu a předvídatelně, že to ani není vtipné. S Mostem či Skoro na mizině se to nedá srovnávat ani trochu, tohle je křeč. ()

Van_Stajpen

Myslím že tohle moc Kolečkovi ani Skorkovi nesedlo... herci nezajímaví, dialogy místy trochu trapné... Každý počin ale nemůže mít úspěch Mostu nebo Skoro na mizině, takže je to celkem pochopitelné...   Tuhle sérii vynechám 2/5 za Ostravu a Langmajera ()

gerdi14

Hm hm hm tady se nám snaží někdo mačkat již vymačkaný citron. Bohužel první epizoda postrádá absolutně moment překvapení, tak jako to bylo u Mostu či ve Skoro na mizině. No jsem zvědav na další díl... ()

Dobry_clovek odpad!

Nevydrzel jsem ani prvni dil. Dalsi z rady buranskych komedii, kde je vulgarita povazovana za humor. Navic to cele pusobi ( hereckymi vykony i urovni rezie ) spis jako zabava neprilis nadanych stredoskolaku, kteri si pro sebe o vikendu natocili video a za dvacet let se za to budou pravem stydet. Jenze jim by to clovek odpustil, protoze tim neobtezuji nikoho jineho nez sebe. ()

Horn

Když jsem na tytrubce na seriál narazil, byl jsem totálně nadšený. Plno ,,nekorektního humoru,, jakožto reakce na dění ve světě. Isteník a Leinweberová výborní. Dostálovou mám jako herečku rád a svoji roli i tentokrát zahrála výborně - stále ve mě přetrvává touha ji jednu natáhnout. Doufám že pokračování na sebe nedá dlouho čekat protože se nám tady začínají vyskytovat různé Alžbětko a humor dovedení až k absurdnosti je jedním z mála způsobů jak na to upozorňovat. ()

burg

Čtvrtníček je prostě etalonem českého humoru - byť se tady nepodílí na produkci, tak to hraje fakt skvěle. To jsem se ale krásně vysralo! :) ()