Misaki Takahaši nadále pokračuje ve studiu na univerzitě i v žití s Akihiko Usamim, populárním spisovatelem. Nicméně jeho editorka trvá na tom, aby si Misaki od Usamiho držel odstup, že skandál je to poslední, co by teď Usami potřeboval. Misaki je tvrdohlavý, protože dá slečně editorce za pravdu a drží se stranou od Usamiho, aby zabránil případným skandálům, a navíc je pro něj dost obtížné si konečně přiznat, co k Usamimu cítí. Všechno se ale ještě zhorší, protože se na scéně objevuje Usamiho bratr, Haruhiko. A co se nestane? Haruhiko by chtěl Misakiho také, a tak mu posílá spousty dárků, dokonce se ho pokusí i unést. Jak se tohle jen vyřeší? (Zíza)

ikilledjenny

O něco lepší než první série. Misaki je pořád tak roztomilý, ty jeho obličeje a Usagi to samé. Zbylé dva páry jsou zastoupeny opravdu minimálně, takže jsem si mohla užít ty Misakiho výlevy a city, které si, ale vůbec nechtěl přiznat. Nastává trošičku problém s Usagiho rodinou, ale to by nebyla romantika, aby to neskončilo happyendem. Kawaii ^___^ ()

togaf

Druhá série mi přišla o něco slabší. Linie Hiro-Nowaki a Miyagi-Shinobu je tady zastoupena snad po jednom max. dvou dílech, takže to působí dost zbytečně. Ale Misaki je stále roztomilý a Usagi prostě úžasný, chtěla bych si přečíst jeho romány (i ty BL). ()

loveless

Pokračování první série Junjou Romantica ze stejného roku. Všechny páry spolu žijí už nějaký čas a tak je blíž poznáváme. Nejvíce prostoru má Misaki a Usagi, Misaki je pořád nechutně roztomilý a ve druhé sérii má velké problémy s Usa-mony. Možná trochu víc klišé než v první sérii - jestli je to vůbec ještě možné... Jinak pořád super, prostě když dokoukáte první, pustíte si druhou a jedete dál. Junjou Egoist a Junjou Terrorist bohužel v druhé řadě opravdu minimálně, takže mám Hirokiovský absťák. V roce 2015 vyšla už třetí série, takže na tu se teď těším a jdu mrknout. Jinak opening Shodo opět od Pigstar je sice fajn, ale po tom z první série mi tam prostě přijde trošku nepatřičný, každopádně ending Aioi od Juned je vyvedenější než u první série. ()

Zíza

Totéž co 1. série. Prostě to pomalu zabředá do yaoi, ale člověk se prostě přes všechna tak klišé a kýčovité momenty baví. Teda já se bavila. Je mi jasné, že mužské polovičce diváctva se líbit nebude, ale pro holky, co opravdu hledají - potřebují ;-) - romantiku, je tohle dílo jako ušité na míru. Wataši wa ero oné-san ^__-__^ ()