Džundžó Romantica

• Japonsko Junjō Romantica (viac)
Japonsko, (2008–2015), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Šungiku Nakamura (komiks)

Hikaru Hanada, Majumi Asano, Eidži Takemoto, Daisuke Kageura, Tošijuki Morikawa, Daisuke Kišio, Nobutoši Kanna, Noriko Namiki, Kišó Tanijama, Asuka Minamori (viac)

Recenzie používateľa Starletka k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2008) (S01)

Moje první shounen-ai, které v sobě skýtá plno dost vážných problémů a žánrových klišé, ale já ho i tak po všech těch letech prostě nedokážu nenávidět, i když bych asi měla. Plus za vtip, emoce, soundtrack a ending. 7/10 ()

Season 2 (2008) (S02)

Stejné postavy, nové zápletky, hlubší vývoj vztahů, ještě víc klišé, ale jinak stále roztomilé, vtipné a romantické a stále dost problémové. Pěkný soundtrack, dokonalý ending. 7/10 ()

Season 3 (2015) (S03)

Třetí řada je opět roztomilá a vtipná, a i když zápletka hlavního páru nepřichází s ničím převratným (Usagi pořád žárlí, do Misakiho se už zase někdo zamiluje...), aspoň se ubralo na problémových aspektech celého vztahu (aneb stockholm syndrome v plném proudu). Nová animace je sice mnohem lepší, ale některé postavy změnila k nepoznání a chvíli jsem si na ni musela zvykat. Jinak nový soundtrack je znovu pěkný, opening průměr, ending hezký, ale předchozím dvěma daleko chytlavějším nesahá ani po kotníky. Velmi potěšila i epizoda páru Junjou Mistake. Celkově za mě tedy spokojenost. 7/10 Poznámka: Hiroki s Nowakim se asi ztratili v lese. ()