Strike the Blood - Season 4

(séria)
Promo 2

Promo 2

DaweForeman

Tahle série je taková prazvláštní. Kvalita jde zjevně dolů o jeden stupeň, kdy největším problémem je chaotičnost, kdy na začátku prvních dvou částí (jsou tu čtyři) je člověk vrhnut doprostřed příběhu bez jakéhokoliv úvodu a varování. Příběh sám o sobě je také celkem těžce uchopitelný na chápání, kdy je to ještě ztíženo o vydávání dvou dílů po čtvrt roce. Proto je lepší po prvotním zkouknutí se na to podívat ještě jednou, aby člověku došly určité skutečnosti v příběhu. Jako obvykle se tam objeví většina postav z minulosti, ale přidá se tu několik nových, komediální stránka se drží svého fanservisu a "nesmyslnosti" od jednotlivých dívek a po akční stránce je to už ta klasická nudnost, která už začíná být otravná, když už po několikátý člověk slyší "Tohle je můj boj. Ne tohle je náš boj" nebo ono kouzlo "Sněžného valčíku" atp. Po příběhu tu máme posun ohledně Kaina, nakousne se tu uskutečnění onoho harému, něco málo se tu objeví o Avroře a také o zbylých třech upířích předcích. Konec je opět otevřený a tak si musíme počkat na pátou sérii. Animace a hudba se drží ve svém stylu. ()

Lukas222

Dopozeraná celá séria - a oproti predchádzajúcim sériám to ide dole vodou. Polovicu času som nechápal, čo sa to tam vlastne deje a prečo - jeden wtf moment striedal druhý. Je tu problém aj s časovými linkami - dej bez zjavného súvisu skáče do minulosti a naspäť. No a zvyšok času bol len trápny fanservis. ()