Na radnicu je doručený vydieračský list - niekto chce odpáliť neďalekú priehradu, pokiaľ radnica nezastaví výstavbu ubytovne pre utečencov. Podarí sa policajtom nájsť páchateľa skôr, než to urobí? (TV Markíza)

honajz

Takový trochu moderní politicky korektní námět, nelogičnosti v závěru při hledání auta pomocí GPS (a jak se policajtka najednou dostala na druhý břeh?), ale za pošťačky a Saxonku dám hvězdu nahoru. ()

carl.oesch

Nejlepší díl, který je na pozadí vlastního příběhu zrcadlovou ukázkou toho, jak je to s těmi zlými rasisty, xenofoby a bůhví čím, na čem roste, sílí a hlavně se živí aktivistická scéna těch jediným "správných" a "hodných" dobroserů. Obyčejný bezcitný vrah využije situace, protože mu jde jen a jen o peníze...tady byl konec až příliš realistický. ()

otík

Návrat spíše do průměru. Začátek je trochu hororový, pak dlouhé pátrání bez větší šťávy, pak objevený pachatel, o kterém jsme vůbec nic nevěděli. No ale budiž, ušlo to. V případu Jůlinka se pomalu posouváme dál, Batěkovi sice první svědek extra nepomohl, ale bude mít dalšího. ()

• Přehrada, jejímž prolomením explozí hrozil vyděrač, se ve skutečnosti nazývá Sedlice. (rakovnik)