Starnúceho playboya Landu nájdu zavraždeného v jeho hotelovej izbe. Speváčka Eva Adamová tuší, že do zločinu by mohol byť zapletený istý Rony, ktorý prišiel za Landom, aby mu prekazil vydieračský obchod. Je to však vrah? V príbehu sa rieši záhada zamknutej izby a pravidlá detektívky tu porušuje existencia tajnej chodby. (TV JOJ)

Grogan

Průměrná epizoda, kde z hereckých výstupů nejvíc zaujme Bronislav Polozcek, snaživý mladý detektiv Dlouhý a záporák Jiřího Bartošky. Okruh podezřelých je tentokrát dost široký, člověk zírá, kolik známých herců se autorům podařilo do jednoho dílu napasovat. Ovšem to závěrečné rozuzlení je tak debilní, to to po sobě žádný scénárista nečetl? V jedné větě říct, že vrah setřel z lahve všechny otisky a zároveň, že jedny otisky tam logicky musely bejt, to si přece navzájem odporuje. Buď měl mít vrah rukavice (jenže podle popisu šlo o neplánovanou vraždu) nebo by setřel otisky všech, tedy i číšníka. Adamovská tradičně zbytečná a z neznámého důvodu s ní policista celý případ konzultuje. ()

SOLOM.

Adamovskou mohli už naučit jinou písničku, protože tahle mě už po dvou dílech neskutečně sere – jak jí pořád opakují…Druhý Hřích se nese v podobném duchu jako ten předešlý – čili dosti průměrném. Bartoškovi se ani moc nedivím, že té staré rašpli zahýbal, kde se dalo -Miroslava Pleštilová byla zamlada celkem kočka a takový soukromý striptýzek bych si nechal od ní i líbit. Dlouhý tu hrál mladé ucho, Langmajer s tou svou kopretinou a moncly pod očima k pousmání, Bronislav Poloczek jasně nejlepší – nejen hereckým výkonem, ale i charakteristikou své postavy. Alespoň jsem se poučil, že si nemám objednávat chlast na pokoj, ale raději se pěkně ožrat v baru… ()

Ludva

[2019-11-18] * Tohle se moc nepovedlo. Adamovská se chová jako opilá, navíc se montuje do vyšetřování a nikdo jí ani nevynadá. "Důkaz" proti vrahovi vůbec nedává smysl. A pořád stejná písnička už začíná být otravná. ()

otík

V názvu omyl, ale o žádný omyl nešlo. Vražda z důvodu lakoty a touhy po penězích, podezřelých ani zas tak moc není, v podstatě není po čem extra pátrat. Adamovská se k případu přimotá spíš z vlastní zvědavosti a zrovna velký podíl v rozřešení případu nemá. Osobně mě tento díl zklamal. Jediné, co překvapí, je kupa hereckých hvězd nacpaná do jednoho dílu. ()