Našich šest neobyčejných soutěžících má splnit jediný úkol. Tento úkol prokáže jejich schopnosti a ukáže jejich pravou tvář. Kdo z nich nejlépe splní zadání a opravdu prokáže, že na to má? To vše se dozvíte v naší parodické reality show Máte na to?! (Jan.Patzak)

Kaleidoskop

Když jsem psal, že režijní duo Štychová&Patzak vyprodukovali v jednom roce dva podobné filmy, nebylo to přesné. Kromě toho totiž pod jejich režijním vedením vznikla parodie na reality show s názvem Máte na to?!. A já nevím. Dá se tohle vůbec hodnotit? Jako je potřeba ocenit, že autoři si dali tu práci a alespoň si vymysleli vlastní pořad a neparodovali něco jako Výměnu manželek nebo Prostřeno. Dále je potřeba podotknout, že si dali poměrně velkou práci co se množství lokací a herců týče, to vše je poměrně obdivuhodné...ale. Myslím, že humor a komedie nejsou silnou stránkou Patzaka ani Štychové. Štychová je dobrá ve svých psychologckých dramatech a Patzak...no nerad bych tady někoho pomlouval. Jako možná by to mohlo být vtipné, pokud by se to připodobnilo k takovému tomu britskému humoru, ale to by se to asi muselo ve střihu více podpořit nějakou vhodně zvolenou hudební složkou (ta mi při sledování hodně chyběla). Ale tak chápu, že to asi není snímek, kterým by se chtěli autoři někde prezentovat a jako cvičení to je poměrně fajn. ()