Život v oblakoch

• Česko Život v oblouznění (viac)

Aby prežil tento deň, potrebuje tri veci: espresso, aspirin a zázrak... Dobrodružné príbehy skupiny ľudí, ktorí sa dali dokopy, aby uskutočnili niečo, čo väčšina ľudí považuje za neuskutočniteľné. A to vyrobiť nízkorozpočtový nezávislý film. Film nás zavedie do zákulisia filmových tvorcov, ktorí si - i keď s veľkými problémami - uskutočňujú svoj sen. (oficiálny text distribútora)

corax8

Tak tyhle filmy miluju. Je tam všechno a to i bez triků a dalších vymožeností. Prostě to bylo vtipný, dobře zahraný a dalo se na to koukat. Chci víc takových filmů, který jsou jenom příjemný a nic víc. V jednoduchosti je prostě síla. ()

jakub.kuba

Nemůžu dostat z hlavy pocit, že tento film ukazuje jaká individua se kolem filmu pohybují. Jaké pochybné existence a kulturisté držící mikrofon stojí za vším, co má každý rád... Ale film byl výborný, i když černobílé pasáže bych z něj odstranil, nějak mi nesedly. ()

stuj

Pohodovej filmek jen s pár postavami. O tom, co všechno se může stát při natáčení filmové scény a o tom, co probíhá při celém natáčecím procesu. Komedie k popukání to není, je spíš k takovému pousmívání a očekávání, co dalšího se ještě přihodí. Asi bude dost záležet na rozpoložení diváka, jak moc se mu dílko zalíbí. Rozhodně to není film pro masy. ()

Herbert007

DiCillo myslím moc dobře ví o čem tenhle film je a proč to natočil. Steve Buscemi výborný jako vždycky, a mile mě překvapil i Dermot Mulroney ()

Sejkorka

Nezávislý/ závislý, nízkorozpočtový/vysokorozpočtový ..... Prostě výborný film. Film o filmu a snech. Výborní hlavní představitelé Steve Buscemi, a pro mne neznámá Catherine Keener,(Box of Moon Light , jiný film režiséra Di Cilla, jehož filmografii právě mapuju). ()