Seriál odhaľuje tajomstvo desivého mesta, ktoré uväzní každého, kto do neho vstúpi. Zúfalí obyvatelia sa snažia viesť aspoň zdanlivo normálny život, zatiaľ čo hľadajú cestu von. Musia však čeliť hrozbám okolitého lesa vrátane hrôzostrašných netvorov. Tí sa vynárajú po západe slnka. (HBO Max)

Recenzie používateľa ondyGAMESTV k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01)

Nechápu jak to, že jsem se o tomto skvostu kinematografie nedozvěděl dřív, a taky, že není tak oceněný, jak by měl být. Můžu říct, že zajímavější, ať už seriál či film, jsem jakživ neviděl. Tvůrci vytvořili nepředstavitelně skvělou mysterióznost, kde si divák řekne, že to už více šílené být nemůže a nejednou se objeví věc zcela jiná, která je ještě šílenější. Při sledování vám v podstatě každá nalezená odpověď vytvoří další otázky, a to prostě miluju. Místo sázení na trapné jumpscary, co se v dnešní době používají pro hororový žánr skoro všude, je tu úžasná atmosféra, která vás vtáhne do děje, nechá ve vás obavy, a navnadí vás na to, co se bude dít dál. Co důležitého však atmosféra spolu se skvělým vykreslením postav dělá, je to, že vám na nich záleží, což se dnes vidí poměrně málo 🛣 100% (recenze z 06.05.2023) ()

Season 2 (2023) (S02)

Mysterióznější, osobnější a ještě zajímavější. Doteď jsem myslel, že jsem z toho všeho někde mimo naši galaxii, ale po tom finále jsem už definitivně mimo náš vesmír 🛣 100% (recenze z 06.05.2023) ()