Jenkins se jako nový policista dozvídá krutou pravdu. Rayam se přizná GTTF. Suiter je pověřen vedením nového případu vraždy. (HBO Max)

Necrotongue

V poslední době jsem viděl několik fakt zajímavých seriálů a je možné, že jsem se příliš namlsal, protože mě druhá epizoda zase až tolik nezaujala. Netvrdím, že by musela být přímo špatná, jen mě její děj příliš nebral. Důvodem může být má výše zmíněná přesycenost, nebo může být příčinou má přetrvávající neschopnost, najít si oblíbenou postavu. S čím nemám problém, jsou flashbacky. Jsou sice poměrně časté, ale solidně mapují vývoj charakteru Wayna E. Jenkinse. Největší problém mám s tím, že mi zatím nikdo nevysvětlil, proč všichni zadržení tak ochotně spolupracují. Jasně, slyšel jsem o nějaké dohodě, ta ale musela být sakra výhodná. / Poučení: Spolupachatele si vybírej velmi pečlivě. ()

Trevor

Kým v prvej sérii The Wire sa medzi zadržanými objavil občas aj beloch, toto je úplný výplach mozgov v štýle liberálnej doktríny. Áno, skorumpovaný sú aj biely aj čierny policajti, čistý rovnako ale zadržaný nie je ani jeden beloch, aziat či hispánec. Takže kto tvrdí že toto nie je liberálno rasistické tak je iná mimóza. Ani jeden feťák beloch nebol v Baltimore zadržaný za 14 rokov 😂...Takto pokaziť pekný príbeh o štáte v štáte Maryland, meste Baltimore... ()

Winderyx

No tak nakonec člověk po prvním dílu měl pravdu jedná se o BLM sračku. Díky uniklým obrázkům z dalších série kde dokonce tyhle ty negroidní pochody uvidíme právě v akci. Černota je tady samozřejmě už v téhle epizodě představována jako naprostí andílci vlastně oni jenom dělají nezákonnou činnost , ale nikoho nezabily. Samozřejmě i tady smyšlený příběh jak pro nějakého guvernéra musejí zatýkat bez jakýkoliv důvodu černochy aby si zaplnili % úspěšnosti. A to jsem čekal, že Bernthal je právě spíše nějakej podporovatel té správné strany velmi u mě klesnul , že se k takovéhle sračce vůbec přihlásil. HALINA NEGROVSKÁ která by skutečně svedla velkej souboj s naši Halinkou která se vejde s tou jejich postavou celá do objektivu. Prakticky zjišťuje , že v tomhle světě je možnost si i na oficera stěžovat , ale tím pádem když těch stížností má 47 tak musí dělat stoprocentně něco špatně není druhá možnost , že by tu práci vykonával správně ne kdeže. Strašně se mi líbila ta scénka s tím malým potkanem kterej jde mimo přechod a potom fňuká co vlastně udělal přitom tyhle ty složky mají právo stopnout někoho kdykoliv a kdekoliv a pokud někdo má problém jim předložit doklad a za minutu pokračovat dál v cestě. Tak asi to svatoušek nebude. Strašně by mě zajímalo kdyby tuhle tu černou verbeš neměl kdo ochranovat jak by to vypadalo ti by na druhej den šli hned ke stanici prosit ať se vrátí znovu do práce. Celkově mi to přijde příběhem jak nějaká fun fikce do počítačové hry pač s realitou to má asi společné jenom to , že právě černoši hned prášili na druhé. Ale ve finále hvězda za to, že k posezení na toaletě a k jiným činnostem se to ještě dá. Jsem zvědav co s dalším příjde tahle propaganda. Jojo mi bílí hlavně heterosexuálové jsme čiré zlo ()