Momodu Gondo je podroben výslechu. Vyšetřovatel v nedalekém okrese vystopuje sérii předávkování v Baltimoru. (HBO Max)

Winderyx

No zatím hrozně krkolomné z traileru kterej jsem naštěstí viděl tak zřejmě chápu o co jde horší pro někoho kdo to třebas dneska viděl poprvé a bez traileru se vůbec prakticky ani moc ta hlavní pointa nemůže být jasná. Z traileru tedy jsme pochopili , že zatím neukázáno tak partička poldu při razii si nechala velké prachy pro sebe pokud to chápu. Jak jsem již psal hrozně špatně udělané přeskoky do minulosti do přítomnosti budoucnosti a kdo ví kde.  Ze začátku jsem si myslel při proslovu Jona. Že to bude konečně překvapení a nějaká podpora PD apod. Ale jak děj pokračuje tak mi to zatím přijde jako opak už jenom věta, že snad to vyhraje Hillary a ne Trump o něčem napovídá. Vyobrazení PD jako největších hov...d na světě každej ví, že takhle to fungovalo možná v 90 letech. Ale dneska si dovolit házet kreditky karty na zem jen tak plesknout někoho a rozbít mu flašku to asi těžko to by se tam dlouho neohřáli. Při tak velkém počtu černochů se nějak obávám, že vím kde seriál míří.  No zatím kvůli Jona tomu dám šanci přijde mi to jako by Jon přišel někde do česka točit spolu s českými herci kteří stojí za nic co si budem a on to tam tahá sám pač to tak po tomhle díle je. Jediná kladná věc je právě on zatím jeho postava a všechno kolem zbytek nuda a protěžování jak jsou černoši svatí. Uvidíme z traileru to vypadalo lépe zatím uspávačka 15% ()

Trevor

Som zvedavý, kedy liberálny hnoj či už z Netflxu ale HBO natočí seriál o skutočnom živote, v ktorom černoškovia bubu hádzu po starších ľuďoch fľaše, vlámu sa do domu k 80 starenke a okrem zabitia a okradnutia ju znásilnia, či pred alebo po smrti zistí až súdny patológ a to všetko kvôli 25 eurám...kam mieri môj komentár je jasné, ďalšia liberálna rasistická sračka o odporných, hnusných iba bielych rasistoch a chúďatkách feťákoch dílerov drog, ktoré ročne zabijú určite podstatne viac ľudí ako keď pri policajnom zásahu zaplače jeden, ktorý nemôže dýchať...na strane druhej tvrdiť že všetci policajti sú svätci by bolo prehnané, ale už je rok 2022 a všetko funguje podstatne inak. Iba díleri drog sa majú lepšie a čoraz viac detičiek fetuje... ()

larelay

pre pochopenie suvislosti, pozrite si tento dokument. true story. normalne hlava neberie, coho su ludia schopni. https://www.csfd.cz/film/1047247-umlcene-svedectvi/recenze/ ()

Necrotongue

Po pilotním dílu otvírám své hodnocení tradiční zahajovací trojkou, protože mě tvůrci podle očekávání uvedli do děje, zběžně mi představili několik aktérů, ale nedodali mi k tomu žádnou přidanou hodnotu. Asi kvůli dani. Pokud mě první epizoda o něčem přesvědčila, pak to bude fakt, že si tu asi nenajdu oblíbenou postavu, protože výběr z křivých policajtů a naprosto nevinných černých drogových dealerů a násilníků mi neposkytuje velkou možnost volby. Naštěstí nemusím přemýšlet nad tím, kdo je horší, protože jsem si jistý, že mi tvůrci vysvětlí, co si mám myslet, abych se zařadil mezi správňáky. I když... Je to HBO a ne Netflix, tak kdo ví? / Poučení: Pokud se policista při výkonu služby nenechá příliš svazovat zákony, může si přijít na své. ()