Zkrátka dokonalý

• Brazília Amor Sem Medida (viac)
všetky plagáty

Rozvedený právník se zamiluje do charismatické kardioložky. On je ale o dvě hlavy menší a její rodina to dost prožívá. Poslechne Ivana hlas svého srdce? (Netflix)

drago111

Tak Jižní Amerika natočila novou verzi francouzského filmu "Za láskou vzhůru" a je to katastrofa už jenom herci jak bych se díval na babičku a dědečka před plastikou. Dokoukal jsem to , ale musel jsem hodně přeskakovat a přeskakovat. Je to prostě odpad. ()

Aljak

Brazílsky remake argentínskeho originálu Corazón de León, ktorý sme mali možnosť vidieť už aj vo francúzskom prevedení Un homme à la hauteur. Originál som síce nevidel, ale francúzsky remake ma vôbec nezaujal. Dal som ale šancu aj Brazílii, a musím uznať, že to bolo aspoň o malý kus lepšie ako ten francúzsky nepodarok. Napriek tomu, nebolo to nič extra, na pár scénkach a dialógoch sa dalo zasmiať, ale globálne ma tento námet proste nejako nebaví. Som zvedavý, kto ďalší siahne po tomto námete... (nemusel by už nikto) ()

Thomas_xxxxx

Príjemné pozeranie, kde sa aj kúsok zasmejete, zbehne to ako voda, celkom milé prekvapenie z Brazílie, akurát tá homo propaganda na konci, ktorú snáď pchajú už do každého filmu, mi dosť vadila. ()