Huge Shark

Réžia:

Zhaosheng Huang

Chloe Zhao

Wancohoff odpad!

Amaterska hovadina s digitalnym (rozumej smiesnym) zralokom. Aj s titulkami to ma 1h 8min. No aj napriek tomu som bol nuteny to pretacat... skoda casu.. (asylum china) ()

Aceboris

Ďalší animal horor dokonca z čínskej produkcie o žralokovi a žiarlivej sestre, ktorá svoju sestru nevolá menom , ale iba " sister " sis " atd.  Tie katastrofálne dialógy, lacné triky. Ok beriem to ako film od Asylum alebo Syfy. Ináč ta Číňanka bola celkom pekná Chloé Zhao . Niektoré kamerové zábery by zapadli so slušného porno filmu. Tie flashbacky v polke filmu kde si predstavovala smrť frajera jej sestry a ďalšiu ktorá s ním pachtovala sú "srdcervuce" zaujímavé , že ani na okamih si nespomenula na vlastnú sestru, ktorá bola tiež zabitá týmto žralokom hneď na úvod. Nemalo to ani hlavu ani pätu, našli bóju v ktorej bola fľaša z pitnou vodou. Inak ta bója mala majáčik, čo tak ho poškodiť, museli by ho prísť skontrolovať.   Celkovo film je totálna hovadina našťastie to trvalo len niečo okolo hodinky. 2/10 za tie zábery plávajúcej Chloé pod vodou a na loďke. ()