Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (9)

Drž se blízko (2021)

Tohle mě bavilo. První půlka víc jak druhá, ale šlape to celou dobu a nenudila jsem se. Spousta postav, kde každá ukáže svůj střípek a postupným prolínáním děje se skládají dohromady. Nezkoumala jsem, jestli vše dává logiku, nijak zvlášť jsem nedumala nad tím,  jak to bylo (ale byla zvědavá). Jen jsem vypla a konzumovala děj. Prostě režim  - dobře se na to dívá a odsýpá to. Dobré to bylo! ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Za mě dobrá první epizoda, která uvádí do děje a přitom celou dobu baví. Otázek je spousta a já se těším na odpovědi. Trochu mě tam zaráží Armitage,  protože se mi v hlavě motá s postavou, kterou hrál v The stranger a ta jeho image tady mi prostě nesedí a nevěřím ji. Ale co není, může být. Já jsem spokojená. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Atmosféra houstne, otázky přibývají. Ale teda poprvé rukavicích a pak nic? ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Tvl ten páreček má být co? Zamotává se nám to, zamotává. "Rodinné" prostředí kde každej zná každýho. Třetí díl a já nenašla místo, který by mě nebavilo. A na oblíbený postavy mi nesahejte.  :D ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

Ajaj, zamotáváme se do toho čím dál víc. A já se bavím, i když jsem i naštvaná, jasně jsem říkala nesahat! :D a tím se zbortila jedna má velmi chatrná teorie. Závěr opět nutí pustit další díl. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Nějak nám úplně zmizel plešoun, ne? Máte už nějakou teorii o co tam jde? Já nemám ani páru, ale bavím se. To, co se přímo nabízí to snad nebude, to by bylo velký zklamání. ()

Epizoda 6 (2021) (E06)

Jede to pořád na zábavné vlně. Ale i když nám to houstne a graduje, něčím by to ještě chtělo okořenit. Broom v této epizodě vůbec nefunguje a to škoda. ()

Epizoda 7 (2021) (E07)

Tak jo. Jedeme do finiše a já nemám nejmenší tušení, o co tam vlastně jde a odmítám uvěřit tomu, co je nám celou dobu servírováno. Tak jdem na ten poslední.. btw A kde byl ten nejčerstvější?? ()

Epizoda 8 (2021) (E08)

Konec mě překvapil, ale nevzbudil ve mně vůbec žádný emoce. Což je škoda. Btw: že by ho neslyšel? Fakt? ()