Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

zahadum

Silný potenciál a dobre skrytá záverečná pointa s vrahom ale zráža to dole kopec nelogických vecí a rozhodnutí postáv. Nedá sa to menovať lebo sa môže jednať o spoilery. Každopádne prekombinovaný dej sa prekvapivo nestráca sám v sebe ale postupne odkrýva nejasné stopy minulosti. Nebyť miestami až šialených zmätkov v logike a protirečivých konaní skoro všetkých postáv, máme tu seriál top ! Zaujímavým prvkom je šialená dvojica o ktorej nepoviem nič ale miestami som mal pocit ako keby si odskočili od filmu Q. Tarantina. Povedzme silných 60 % ()

lemonova

Nie je to ten anglický vysoký štandard, na aký som bola zvyknutá. Možno z hľadiska detektívnej zápletky to nebolo vymyslené úplne zle, dokonca ma to udržalo v napätí až do konca, hoci vrah ma neprekvapil.. Chýbalo však tomu niečo viac: z hľadiska scenára, psychológie postáv aj samotného herectva: Šlo to viac na efekt než do hĺbky. Taký lepší priemer.. ()

petikacka

Zde  budu taky trochu nesoudná, poněvadž James Nesbitt je můj oblíbenec. Krimoseroš to není špatný, možná to chtělo trochu utrhnout z počtu dílů, ale jinak to vůbec nebylo špatné. Téma nepřiznané minulosti je staré jak lidstvo samo a co z toho všeho může vyplynout je stará známá vesta. A jediný závěr, který z toho všeho plyne? Lidi nemějte tajnosti a lži ve vztazích, protože jinak vás to semele. Za mě 75% ()

BoredSeal

Ucházející detektivka se zajímavými postavami a koncem, který se mi fakt líbil, což se mi u autora (nečtené) předlohy stalo opakovaně. U některých vedlejších postav mi přišlo líto, že nemají víc prostoru nebo je hraje slabší herec (fotograf). Jediný fatální průser seriálu je extravagantní pár sociopatů, kteří do seriózní detektivky prostě nepatří a trpěl jsem, kdykoliv se objevili na obrazovce, totálně mimo. ()

kleopatra

Kvůli Britům, kvůli Nesbitovi i Jumbo a Parish a taková zrada. V Drž se blízko nefunguje snad vůbec nic. Když se poprvé objevili tančící vrahounci, myslela jsem, že mi někdo zalehnul ovládání a skočil mi tam jiný kanál. Ne, byl to stále stejný kanál. Týrala jsem se dál jen proto, že občas slabotu vystřídá síla a cvakne to. Necvaklo. Fakt úlet. Držte se dál. ()

• Natáčení seriálu probíhalo v anglických městech Blackpool, Manchester, Sutton a v lokalitách Silver Jubilee Bridge Runcorn a Knowsley Safari. (GASTON73)