Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

Kata.Hl.

Kdyby se ženský detektiv furt do něčeho nesrala, a nebyly tam ty dva tancující blbečci, dala bych tomu i víc... Ale......... Smolík ()

dalia

Napínavé od začátku do konce, pachatel byl pro mne překvapením. Seriál byl méně překombinovaný než "Stranger" od téhož autora, nakonec do sebe vše zapadlo a hrálo v příběhu svou roli. Solidní detektivka. Děj podle mne odsýpal dobře a roztahaný mi nepřipadal. Detektivové byli velmi sympatičtí. Snad jen ta dvojice psychopatů byla až moc "ujetá". ()

MisterSister odpad!

Pokud se chcete ujistit, že zítra ráno bez problémů vstanete, tak si pusťte tuto parádu. Během druhé minuty už budete klimbat a během titulků budete c půlce první fáze REM. Myslím, že u tohoto odpadu by bylo fajn, kdyby tvůrci platili divákům za jejicj zmařený čas a nesčetné utrpení. ()

Rosomak1343 odpad!

Je to strašně natažené (v podstatě dva díly úplně zbytečné) a plné nelogičností. Ovšem mě nejvíc pobavilo to, že když chceš utéct, změnit jméno a image. Tak utečeš na druhý konec malého města a nikdo o tobě 17 let neví :D to i hloupý Honza, co pravidelně vyráží do světa, dojde dál :D ()

avogrebnork

No pro mě velmi utahané a zbytečně prodlužované. Celé  veledílo by se vešlo tak do tří, čtyř dílů. Žena s temnou minulostí , opravdu nic objevného.  Pro mě zklamání a ztráta času. ()

KarlN

No tak nebylo to úplně zlé, ale zázrak také ne. Navíc ti dva bizarní idioti hrající si na originální, křečovitě a bez rytmu tančící zabijáky, přičemž otázka max dvou facek každému z nich...no to byl pro mě neskutečný opruz. Takže za každého z nich, jedna hvězda dolů. ()