Carlton Flynn zmizí přesně 17 let potom, co se ztratil Stewart Green, a mezi lidmi, kteří jsou s oběma muži nějak spojení, to spustí řetězovou reakci. (Netflix)

Aceboris

Trošku natiahnutá detektívka s jemnou zápletkou, ktorá môže aj nemusí diváka vtiahnuť na to aby to dopozeral, lebo mňa v niektorých častiach neskutočne nudil. Bývalá dancerka v klube, začne nový život, ale niečo sa po 17 rokoch vrátilo späť. Hudba slušná, kamera nadpriemerná ako aj vizuálne spracovanie. Najlepšia je tancujúca dvojica " killerov " , ktorí nevedia dobehnúť práve sfetovaného starca, toto Vás buď pobaví, alebo ako mňa začne nútiť rozmýšľať, " na čo to vlastne pozerám, čo to malo byť ? ". Netušil som, čo si to vlastne púšťam, takže žiadne očakávania neboli, Za mna 6/10 pozerateľné ()

Kata.Hl.

Kdyby se ženský detektiv furt do něčeho nesrala, a nebyly tam ty dva tancující blbečci, dala bych tomu i víc... Ale......... Smolík ()

MisterSister odpad!

Pokud se chcete ujistit, že zítra ráno bez problémů vstanete, tak si pusťte tuto parádu. Během druhé minuty už budete klimbat a během titulků budete c půlce první fáze REM. Myslím, že u tohoto odpadu by bylo fajn, kdyby tvůrci platili divákům za jejicj zmařený čas a nesčetné utrpení. ()

Rosomak1343 odpad!

Je to strašně natažené (v podstatě dva díly úplně zbytečné) a plné nelogičností. Ovšem mě nejvíc pobavilo to, že když chceš utéct, změnit jméno a image. Tak utečeš na druhý konec malého města a nikdo o tobě 17 let neví :D to i hloupý Honza, co pravidelně vyráží do světa, dojde dál :D ()

avogrebnork

No pro mě velmi utahané a zbytečně prodlužované. Celé  veledílo by se vešlo tak do tří, čtyř dílů. Žena s temnou minulostí , opravdu nic objevného.  Pro mě zklamání a ztráta času. ()

KarlN

No tak nebylo to úplně zlé, ale zázrak také ne. Navíc ti dva bizarní idioti hrající si na originální, křečovitě a bez rytmu tančící zabijáky, přičemž otázka max dvou facek každému z nich...no to byl pro mě neskutečný opruz. Takže za každého z nich, jedna hvězda dolů. ()