Labutia pieseň

• Česko Labutí píseň (viac)

V blízkej budúcnosti Cameronovi Turnerovi diagnostikujú nevyliečiteľnú chorobu, no je mu predstavené aj experimentálne riešenie, ktoré jeho ženu a syna ochráni pred žiaľom. V tomto fascinujúcom príbehu o láske, strate a obeti Cameron zápasí s tým, či zmeniť ich osud. (Apple TV+)

Awer

Klasický dojmový film, který nenabízí až tak moc překvapivého, ale činí prezentovaný problém představitelnějším, a tím vyvolává otázky a vlastně funguje. Hodnotil bych ho líp nebýt té velmi přehnaně zmytizované kliniky daleko v lesích. To už není minimalismus, ale prosté neodolání kýči. ()

Polux

5/10 | Ve výsledku banální historka, která se ze své výchozí premisy neposune kamkoli dál ani o milimetr, během děje se nestane vůbec nic, co by člověk předem nečekal a z dvojice možných podání (spravení manželky, její následné reakce a dopad na vzájemný vztah a navazující sžívání se s náhradníkem vs utajení před manželkou, přemítání nad tím, zda bude náhradník plnohodnotným zástupcem a v tichosti provedena výměna) je tvůrci, bohužel, zvoleno to méně (jak příběhově, tak herecky ) atraktivní a zábavné. Spolu s nikoliv střídmou stopáží a velice pomalým tempem to pak ze snímku dělá obtížně sledovatelnou záležitost. | Naštěstí film zachraňují herci (a to dokonce včetně Awkwafiny, která zde není - jako jinak tradičně - vysoce otravná) v čele s Alim, který zde předvádí působivý výkon (na to, že v podstatě nemá co hrát) a slušná výprava spolu s "čistým" vizuálem. Ani to však imho nepřebije nedostatky na straně scénáře. | PeZet ()

Giovanni

Kolosální nuda. Celou dobu člověk čeká, že se z toho něco vyvine a ono pořád nic. A najednou titulky. Vraťte mi někdo 2 hodiny života. ()

mitrax

Svojský snímok, ktory mi tak trochu pripomenul 6ty den. Na rozdiel od neho je tento kus pochmurnejsi koli konecnej volbe a teda aj hodnotenie tu davam o cosi vyssie. Byt zapomenuty sa zda byt ovela desivejsie ako sa na prvy pohlad zda... ()